Dünyanın en iyi virüs programı ARMOURED v 1.0

Deneme Çalışmalar - Dünyanın en iyi virüs programı ARMOURED v 1.0 ...

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ARMOURED

Armoured: (İng) Zırhlı

Neden İngilizce?
Aslında tamamıyle karalama yaparken çıkan şeklin şovalye aksesuarı olan ve şovalyelerin kafalarına giydiği kaskın ortaya çıkmasına kadar böyle bir düşüncem bile yoktu. Kask ortaya çıkınca aklıma virus programları geldi. Çoğu klendimi güvende hissetmemi sağlayan logo ya da ikon kullanıyor diye düşünerek bunu hayali bir virüs programının logosuymuş gibi bir çalışmaya karar verdim. Sonuç aşağıdaki gibidir.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 17-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sanırım Volkan Tekin yapınca logoyu, bide deneme çalışmalarına açınca konuyu yorum gelmemiş.. :wink:

Valla ben beğendim eh tabi sunumun katkısı büyük bu konuda.. Ancak ismin telaffuzu konusunda biraz sıkıntı var gibi.. Bana zor ve karmaşık geldi.. Sanırım böyle bir ürün ortaya çıkarsa halk arasında adı kasklı antivirüs olucaktır:angel:

Logo da bir "X" harfi gizlenmiş acaba diyorum "X" üzerinden gidilebilirmi isim konusunda?

Son bir şey Parşomen kağıtta sunum yapmak nerden geldi aklına? Yoksa sunumdan öte bir kurulum ekranı görüntüsümü aynı zamanda.. Eski zamanlarda kullanılan bir objeyi yine eskitme bir kağıtla kullanmak... Sanırım neden grafiker sıfatını kullanıyoruzun? cevabı burada...
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-02-2009 #3
Sanırım Volkan Tekin yapınca logoyu, bide deneme çalışmalarına açınca konuyu yorum gelmemiş.. :wink:

Valla ben beğendim eh tabi sunumun katkısı büyük bu konuda.. Ancak ismin telaffuzu konusunda biraz sıkıntı var gibi.. Bana zor ve karmaşık geldi.. Sanırım böyle bir ürün ortaya çıkarsa halk arasında adı kasklı antivirüs olucaktır:angel:

Logo da bir "X" harfi gizlenmiş acaba diyorum "X" üzerinden gidilebilirmi isim konusunda?

Son bir şey Parşomen kağıtta sunum yapmak nerden geldi aklına? Yoksa sunumdan öte bir kurulum ekranı görüntüsümü aynı zamanda.. Eski zamanlarda kullanılan bir objeyi yine eskitme bir kağıtla kullanmak... Sanırım neden grafiker sıfatını kullanıyoruzun? cevabı burada...
Tek bir şeyi cevaplamak istiyorum Dünyanın en iyi virüs programı ARMOURED v 1.0

XARMOURED seni mi kıracağım... Dünyanın en iyi virüs programı ARMOURED v 1.0

Not: Aslında V harfi gizli... Dünyanın en iyi virüs programı ARMOURED v 1.0 Ne alakaysa artık Dünyanın en iyi virüs programı ARMOURED v 1.0 ... Dünyanın en iyi virüs programı ARMOURED v 1.0

Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 17-02-2009 #4
Tek bir şeyi cevaplamak istiyorum Dünyanın en iyi virüs programı ARMOURED v 1.0

XARMOURED seni mi kıracağım... Dünyanın en iyi virüs programı ARMOURED v 1.0

Not: Aslında V harfi gizli... Dünyanın en iyi virüs programı ARMOURED v 1.0 Ne alakaysa artık Dünyanın en iyi virüs programı ARMOURED v 1.0 ... Dünyanın en iyi virüs programı ARMOURED v 1.0
Zaten diğerlerini cevaplamıyacağını tahmin etmiştim :tongueout: neyseki amaçlı bir yorum yazdım ve ben inanıyorum nerelere ne mesajlar vereceğine...

Beni kırmadığın için teşekkürler.. İnatla zor teleffuz diyosun.. Peki öyle olsun..

Bu arada "V" gizli değil alenen.. "X" gizli Dünyanın en iyi virüs programı ARMOURED v 1.0D

Tekrar eline sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 17-02-2009 #5
Bu beğeniye sunumun büyük ölçüde katkısı var diyerek çok beğendigimi söylemeden geçemiyecegim Dünyanın en iyi virüs programı ARMOURED v 1.0

Virüs programına yakışır bir çalışma olmuş, isimde güzel; "ARMOURED" Dünyanın en iyi virüs programı ARMOURED v 1.01:

Hayalide olsa amacına uygun ve güzel, bir gün kendi virüs programınızı yapıp kullanmanız dileğiyle...:rofl:

Ellerinize sağlık.

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
fatihcee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihcee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-02-2009 #6
Abi bence bir virüs programına gitmemiş
film veya oyun menüsü gibi durmuş
yani bende antivirüs etkisini hissettirmedi
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-02-2009 #7
Abi bence bir virüs programına gitmemiş
film veya oyun menüsü gibi durmuş
yani bende antivirüs etkisini hissettirmedi
Parşomene takıldın sen sanırım. Unut onu o bir sunum...

Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-02-2009 #8
"Viking" de uygun olurdu; ama korsanlıkla tanınıyorlar, işlevsellik olarak zıtlık var yani Dünyanın en iyi virüs programı ARMOURED v 1.0 sunum için parşomen değil de demir bileklik süper olurdu. Dünyanın en iyi virüs programı ARMOURED v 1.0 ellerinize sağlık, güzel olmuş bence de.
Bu mesajdan alıntı yap
sha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sha

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 18-02-2009 #9
emegine sagLık bence harika kaskdaki V de oturmus yerine (: umarim bir gun bende sizler kadar iyi olurum...
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-02-2009 #10
emegine sagLık bence harika kaskdaki V de oturmus yerine (: umarim bir gun bende sizler kadar iyi olurum...
Kasktaki V nin iki anlamı var. Birincisi ismimin baş harfi olması diğer anlam ise ingilizce zafer kelimesi olan Victory nin baş harfi.

Virüsler karşısında zaferi kaçınılmaz. Dünyanın en iyi virüs programı ARMOURED v 1.0

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
dunyanin en iyi, en iyi virus, iyi virus programi