Dünya'nın Farkında Mısınız?

2050 Yılında Bir Balık - Dünya'nın Farkında Mısınız? ...

splendors isimli Üye şimdilik offline konumundadır

splendors

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 06-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tipografik, sade ve anlaşılır bir çalışma olmasını istedim.
Sadece illustrator programını kullandım.
Yorumlar için teşekkür ederim ve herkese başarılar.

Bu çalışmayı iletişim bilgileri ile birlikte mail olarak da göndermem gerekiyor değil mi?

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 06-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Burayı tıklayarak iletişim bilgilerini ve çalışmanızı nasıl göndermeniz gerektiğini okuyabilirsiniz.

splendors

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 06-02-2008 #3
bilgi için teşekkür ederim.

splendors

Sanat Yn. / İstanbul

2050 yılını görebilmenin formülü

Alt 07-02-2008 #4
Yaptığım ikinci çalışma.
Bunu da önce açtığım başlığa mı göndermem gerekiyor, bilemedim.

Herkese başarılar.
Alt 08-02-2008 #5
"H2O, 2 hidrojen ve 1 oksijen molekülünün birleşmesiyle oluşan suyun formülü"

Bu çok saçma olmuş bence. He tamam, doğru. Fakat bu tip afişlerde neden böyle bir açıklamaya gerek duyduğunu anlayamadım. Sonuçta afiş bu. Bilmeyenler olsa da "Aa bu H2O dedikleri şey de ne lan?" diyecekler. Ya da "Ehehe baksana şurada haşikio yazıyor. Ne alakaysa ehehe. Alakaya maydonoz." diyecek. Yanındaki birisi de "O su demek akıllım..." diyerek aralarında bir espiriye dönüşecek ve reklam akılda kalacak... Anlatabildim umarım...

Ayrıca söylemeden edemeyeceğim. Bizim yapılan çalışmalara saygımız vardır. Kimsenin çalışmasını çalmayız ya da fikir yürütmelerine yardım etmemezlikyapmayız. Aksine belki bu çalışmadan daha farklı şeyler çıkar diye düşünmeye çalışırız. Ya da şahsen öyle yaparım ben. Dip not olarak ekleyeyim dedim. Çalışmalarının çalınacağı endişesiyle yaşama...

Başarılar dilerim...

splendors

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 08-02-2008 #6
@eray_k

H2O'nun suyun formülü olduğunu çok kişi biliyordur, daha ilkokulda öğreniyoruz bunu ama nedense yazma gereği duydum.
Ayrıca kimsenin fikrimi çalacağını düşünmüyorum ve böyle bir endişem de yok çünkü insanların fikrimden fikir çıkarmaları ise beni daha çok memnun eder, benden ilham alındığını görmem hoşuma gider ama taklit ediyorsa hoşuma gitmez anlatmak istediğim budur.
neyse, yorumun için teşekkür ederim, sağol.
Elsi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Elsi

Grafiker / Kocaeli

Alt 08-02-2008 #7
Tebrikler çalışmalar çok güzel olmuş

Özellikle 1. yi çok beğendim yarışmada başarılar : )

splendors

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 08-02-2008 #8
Tebrikler çalışmalar çok güzel olmuş

Özellikle 1. yi çok beğendim yarışmada başarılar : )
teşekkür ederim (:
jackhal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jackhal

Grafiker / Konya

Alt 08-02-2008 #9
"H2O, 2 hidrojen ve 1 oksijen molekülünün birleşmesiyle oluşan suyun formülü"

Bu çok saçma olmuş bence. He tamam, doğru. Fakat bu tip afişlerde neden böyle bir açıklamaya gerek duyduğunu anlayamadım. Sonuçta afiş bu. Bilmeyenler olsa da "Aa bu H2O dedikleri şey de ne lan?" diyecekler. Ya da "Ehehe baksana şurada haşikio yazıyor. Ne alakaysa ehehe. Alakaya maydonoz." diyecek. Yanındaki birisi de "O su demek akıllım..." diyerek aralarında bir espiriye dönüşecek ve reklam akılda kalacak... Anlatabildim umarım...

Ayrıca söylemeden edemeyeceğim. Bizim yapılan çalışmalara saygımız vardır. Kimsenin çalışmasını çalmayız ya da fikir yürütmelerine yardım etmemezlikyapmayız. Aksine belki bu çalışmadan daha farklı şeyler çıkar diye düşünmeye çalışırız. Ya da şahsen öyle yaparım ben. Dip not olarak ekleyeyim dedim. Çalışmalarının çalınacağı endişesiyle yaşama...

Başarılar dilerim...
eray son bölümü anlamadım.. Biri senin calismani mi caldi yoksa sen birininkini çalmakla mi suclandin.. Böyle ortaya atmisin ama aciklasan iyi olacak..
Calismalara gelince.. ilki iyi ikincisi daha iyi.. formül kosuna gelince açıklama gerekli bencede... sadece formülün yanına bi yildiz isareti konulabilirdi belki..

splendors

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 08-02-2008 #10
eray son bölümü anlamadım.. Biri senin calismani mi caldi yoksa sen birininkini çalmakla mi suclandin.. Böyle ortaya atmisin ama aciklasan iyi olacak..
Calismalara gelince.. ilki iyi ikincisi daha iyi.. formül kosuna gelince açıklama gerekli bencede... sadece formülün yanına bi yildiz isareti konulabilirdi belki..
aslında formülün yanına yıldız koymuştum ilk önce ama sonra görüntüyü bozuyor diye kaldırdım (:
teşekkür ederim.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
dnyann, farknda, msnz