düşünce çeşnisi günleri afiş çalışmam

Afiş Tasarımı - düşünce çeşnisi günleri afiş çalışmam ...

deathproof isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deathproof

Öğrenci (Grafik) / Adana

Dosya22

Alt 24-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

daha iyilerini yapmayı umut ediyorum ve ilk afiş çalışmamı buraya koymak istedim eksiklerimle ilgili beni aydınlatırsanız sevinirim. Ayrıca söylemeliyim bu afişimi beğendiler ve kullandılar :angel:
Şimdiden teşekkürler...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 24-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence öncelikli sorun çok fazla farklı font kullanmışsın, hepsi ayrı dilden konuşuyo, bu da odaklanmayı güçlendiriyo, neyin daha önemli olduğuna karar verip onu öne çıkarmalısın, yani pembe yazı renk itibariyle ön planda ama çukurovayla başlayan yazı da büyük olduğu için bi okadar önemli, tek bir tarihi iki ayrı fontla yazmışsın biri serifli biri serifsiz, yazılar açtığın şeritlere yerleşememiş, şeritleri biraz kalınlaştırmalısın belki, soldaki yazıları da daraltman tasarım kurallarına aykırı, fontların yapısıyla bu şekilde oynayamayız, neden o fotoraf konusuna deyinmeden önce basit hataları ele aldım, kolay gelsin, başarılar..
Bu mesajdan alıntı yap
deathproof isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deathproof

Öğrenci (Grafik) / Adana

Alt 24-09-2008 #3
eleştirin için çok teşekkürler teknik bilgiden yoksun bir çalışma yaptığım ve sadece bazılarını öne çıkarmaya çalıştığım için böyle garip bi çalışma ortaya çıktı yani söylediklerinden sonra çıkmış olduğunu daha da anlamış bulunuyorum ... demekki bunu beğenip kullananlarda bu işten anlamıyorlarmış düşünce çeşnisi günleri afiş çalışmam çok çalışmak lazım delirmek üzereyim düşünce çeşnisi günleri afiş çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Grafoza isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafoza(36)

Grafiker / Antalya

Alt 25-09-2008 #4
eleştirin için çok teşekkürler teknik bilgiden yoksun bir çalışma yaptığım ve sadece bazılarını öne çıkarmaya çalıştığım için böyle garip bi çalışma ortaya çıktı yani söylediklerinden sonra çıkmış olduğunu daha da anlamış bulunuyorum ... demekki bunu beğenip kullananlarda bu işten anlamıyorlarmış düşünce çeşnisi günleri afiş çalışmam çok çalışmak lazım delirmek üzereyim düşünce çeşnisi günleri afiş çalışmam

kaba bir deyim olacak o yüzden afedersin şimdiden ama azimle sı... taşı delermiş. diyeceğim o dur ki çalışmaya devam.
Bu mesajdan alıntı yap
hopdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hopdi

Yrd. Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 25-09-2008 #5
kaba bir deyim olacak o yüzden afedersin şimdiden ama azimle sı... taşı delermiş. diyeceğim o dur ki çalışmaya devam.
Açık açık yazsaydın, yanına da daha küfürlü deyimler var onları yazabilirdin. Grafikle tuvalette taş kırmanın ne alakası var anlamadım. Dışkısını hızlı tuvalete bırakan grafikte daha iyi oluyormuş gibi izlenim verdi. :swear:
Bu mesajdan alıntı yap
Grafoza isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafoza(36)

Grafiker / Antalya

Alt 26-09-2008 #6
Açık açık yazsaydın, yanına da daha küfürlü deyimler var onları yazabilirdin. Grafikle tuvalette taş kırmanın ne alakası var anlamadım. Dışkısını hızlı tuvalete bırakan grafikte daha iyi oluyormuş gibi izlenim verdi. :swear:
sevgili arkadaşım deyimler anlamları ile değerlendirilmeli kelime anlkamına bakmamalısın. çok çalışılırsa ve doğru yolda devam edilirse yapmaması için pek neden görmüyorum. bunu da açıklamaz zorunda hissettridin bana
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
afiş, çalışmam, çeşnisi, düşünce, günleri