Düsünüyorum, yaratıyorum, sunuyorum

Sonuçlanan İlanlar - Düsünüyorum, yaratıyorum, sunuyorum ...

Düsünüyorum, yaratıyorum, sunuyorum
necromancer80 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

necromancer80

Sanat Yn. / Antalya

Alt 17-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dogru fikrin dogru zamanda kullanılınca is yapacagina inanıyorum.Ürünün içinde zaten varolan sihri bulur ve ortaya çikarırım.Dünyadaki hiçbir gücün, zamanı gelmis bir fikir kadar güçlü olmadigina inanan reklamcilardanım.Siz de benim gibi düşünüyorsanız

Antalya'da yaşıyorum ve sanat yönetmeni olarak reklam ajanslarında çalışıyorum.Dogru fikrin dogru zamanda kullanılınca is yapacagina inanıyorum.Ürünün içinde zaten varolan sihri bulur ve ortaya çikarırım.Dünyadaki hiçbir gücün, zamanı gelmis bir fikir kadar güçlü olmadigina inanan reklamcilardanım.Siz de benim gibi düşünüyorsanız ********* adresinden bana ulaşabilirsiniz.İş örneklerimi acelya sengul - main menu isimli kişisel internet sitemden görebilirsiniz.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Düsünüyorum, yaratıyorum, sunuyorum veya Düsünüyorum, yaratıyorum, sunuyorumsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

necromancer80 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

necromancer80

Sanat Yn. / Antalya

Düşünüyorum, yaratıyorum, sunuyorum

Alt 04-01-2011 #3
Dogru fikrin dogru zamanda kullanılınca is yapacagina inanıyorum.Ürünün içinde zaten varolan sihri bulur ve ortaya çikarırım.Dünyadaki hiçbir gücün, zamanı gelmis bir fikir kadar güçlü olmadigina inanan reklamcilardanım.Siz de benim gibi düşünüyorsanız

acelya sengul