duvar boyası kovalarına yapıştırılan etiket

Ambalaj Tasarımı - duvar boyası kovalarına yapıştırılan etiket Sponsorlu Bağlantılar duvar boyası kovalarına yapıştırılan etiketin malzemesi nedir bilen varmı ve nerede baskısını yaptırabilirim. tasarımın içinde fotoğraf var yani serigrafi baskı olmaz. lütfen yardımcı olurmusunuz...

kremini isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kremini

Yrd. Grafiker / Hatay

Alt 13-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

duvar boyası kovalarına yapıştırılan etiketin malzemesi nedir bilen varmı ve nerede baskısını yaptırabilirim. tasarımın içinde fotoğraf var yani serigrafi baskı olmaz. lütfen yardımcı olurmusunuz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sdbz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sdbz

Grafiker / İstanbul

Alt 19-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Genelde pp ya da pe olur, yapışkanının hotmelt olması önemli. Flekso baskı yapan her etiketçi bunları basabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
konsantre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

konsantre(42)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-01-2011 #3
Plastik kovanın üretiminde üzerine uygulanan etiket türü OPP'dir. OPP etiket bastırmak için google da arama yaptırabilirsiniz. Elde veya makine ile yapıştırılan normal etiketler ise genelde kuşe kullanılır ayrıca arkadaşın dediği gibi PP veya PE olabilir ancak bunlarda istediğiniz baskı kalitesini yakalamanız çok zordur. Ayrıca PP ve PE'de yapışmama sorunu olabilir çok dikkatli olun.
Bu mesajdan alıntı yap
alperenaybuke isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alperenaybuke

Öğrenci (Diğer) / Isparta

Alt 22-01-2011 #4
Bulunduğumuz çevrede, sivil toplum kuruluşlarına ve milletvekili adaylarına yapmıştık böyle etiket çalışmalarını geçtiğimiz seçim döneminde.
otobüs durağı, elektrik direği gibi yerlerde kullandılar. bence plastik kovada da tutar.

hatta az önce denedim bir tanesini yapıştırdım kovaya, biraz nemlendirdim bile henüz düşmedi.

isterseniz bu konuda yardımcı olablirz size uygun fiyatlarla.
Bende Hataylı sayılırım bu arada, hemşehri sayılırız duvar boyası kovalarına yapıştırılan etiket
Bu mesajdan alıntı yap