Duvar Takvimi

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Duvar Takvimi Sponsorlu Bağlantılar Evet Uzun zamandır düşündüğüm ama zamandan dolayı bir türlü yapmaya fırsat bulamadığım Takvimlerden birini bitirdim. Kıza zamanda yine zaman ayıra bilirsem özel bir takvim Hazırlığı içindeyim onuda bitince ...

Duvar Takvimi
guvenmx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

guvenmx

Grafiker / Şanlı urfa

Duvar Takvimi

Alt 14-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Evet Uzun zamandır düşündüğüm ama zamandan dolayı bir türlü yapmaya fırsat bulamadığım Takvimlerden birini bitirdim.

Kıza zamanda yine zaman ayıra bilirsem özel bir takvim Hazırlığı içindeyim onuda bitince sizlerle Paylaşacağım.

Yapmış Olduğum Tavim 2009 yılı için olup. Boyutunuda 50 x 22 Yaptım Biraz farklı olmasını istedim Bu nedenden dolayı boyutunuda farklı yaptım.

Kullanmış olduğum görseller bir nevi grafik alanına yakın şeyler. Bu arada Diğer yapacağım Çalışma hakkındada ipucu vermiş bulunuyorum.

Herkese iyi seyirler

Duvar Takvimi

Duvar Takvimi

Duvar Takvimi

Duvar Takvimi

Duvar Takvimi

Duvar Takvimi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 14-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle tebrik ederim...

Merak ettiğim bişey var;

-Mart ayı takviminde eylenen-sevinen çocuklar var sanırım, ancak sağ altta eli silahlı biri var...Mart ayı tasarımında bir gönderme mi var? Mantığı nedir?

-Takvimlerde mevsimsel tonlamalardan yana olan biriyim...Ancak başlıkta belirtmişsiniz grafik alanı üzerine diye...Yinede bazılarının grafik alanı ,bazılarının mevsimsel tat da olması bütünlüğü zedelemiş gibi.Göz hepsinde grafik yada mevsim arıyor...

Örneğin Aralık -Ocak ve Ağustos gayet grafik tadında...Ancak Mayıs anlamsız kaçmış gibi birde Haziran diğerlerine nazaran sönük...Onu yenileyebilirsiniz.

Şahsi merakım ve fikirlerim bu yönde....Kolay gelsin.

Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
gece_ay_isigi_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gece_ay_isigi_(28)

Grafiker / Kayseri

Alt 14-12-2008 #3
eline sağlık güzel çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
cagrinho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cagrinho

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 14-12-2008 #4
emeğine sağlık, gayet güzel olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
alisalur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alisalur(38)

Grafiker / Konya

Alt 15-12-2008 #5
çalışmalar çok hoş olmuş. eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
gulsah_grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulsah_grafik(34)

Grafiker / İzmir

Alt 15-12-2008 #6
eline sağlık çok güzel bi çalışma olmuş çok şık görseller kullanmışsın
Bu mesajdan alıntı yap
guvenmx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

guvenmx

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 15-12-2008 #7
Öncelikle tebrik ederim...

Merak ettiğim bişey var;

-Mart ayı takviminde eylenen-sevinen çocuklar var sanırım, ancak sağ altta eli silahlı biri var...Mart ayı tasarımında bir gönderme mi var? Mantığı nedir?

-Takvimlerde mevsimsel tonlamalardan yana olan biriyim...Ancak başlıkta belirtmişsiniz grafik alanı üzerine diye...Yinede bazılarının grafik alanı ,bazılarının mevsimsel tat da olması bütünlüğü zedelemiş gibi.Göz hepsinde grafik yada mevsim arıyor...

Örneğin Aralık -Ocak ve Ağustos gayet grafik tadında...Ancak Mayıs anlamsız kaçmış gibi birde Haziran diğerlerine nazaran sönük...Onu yenileyebilirsiniz.

Şahsi merakım ve fikirlerim bu yönde....Kolay gelsin.

Saygılar...
Güzel yorumunuz için teşekkürler öncelikle. mart ayı için bakış açınıza bağlı öyle bir gönderim için kendimi zorlamadım.

Evet sizin görüşünüzdür ama ben açıklamada eger iyi bakarsanız Grafik Tarzlarına yakın diye belirttim. direk grafik tasarımları kullandım demedim.

Dediğim ğibi zamanım olmadığından zamanımı bunun için ayırmalıyım buda uzun bir zaman olmalı ki iyi bşeyler çıksın.

Yorumunuz için teşekkürler takrar.

eline sağlık güzel çalışmalar
Yorumunuz için teşekkürler.

emeğine sağlık, gayet güzel olmuş
Güzel gören sizlere teşekkürler.

çalışmalar çok hoş olmuş. eline sağlık
Yorumunun için teşekkürler efendim.

eline sağlık çok güzel bi çalışma olmuş çok şık görseller kullanmışsın
Teşekkürler güzel yorumunuz için.
Bu mesajdan alıntı yap
senkron isimli Üye şimdilik offline konumundadır

senkron

Öğretmen

çok güzell

Alt 09-02-2009 #8
merhaba..hazırladığınız takvimi duvar ve masa takvimlerime olan merakım sırasında googleda arama yaparken buldum...öncelikle elinize sağlık..ben takviminizden edinebilir miyim bunu sormak istedim...gerçekten çok hoş..

cevabınızı bekleyeceğim..
Bu mesajdan alıntı yap
BY KARMA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BY KARMA(40)

Matbaacı / Aydın

Alt 09-02-2009 #9
Sn. Şükrü bey; ben ocak, şubat ve ekimi çok beğendim.bir diğer konuda üsteki üyenin sorduğu konu çalışmanızı bizlerle paylaşırmısınız.cevabınızı bekliyorum.çok güzel olurdu köşesine tabiki designed :Şükrü Çerçi yazarız.emeğe saygı. sonsuz şükranlarımla..
Bu mesajdan alıntı yap
gulum352 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulum352

Grafiker / Kayseri

Alt 21-08-2009 #10
Şükrü hocam... hepside emek verilmiş çalışmalar... ellerinize sağlık... başarılar Duvar Takvimi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
duvar, takvimi