Duyun Artık Sesimi

Sonuçlanan İlanlar - Duyun Artık Sesimi ...

Duyun Artık Sesimi
havanur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

havanur

Grafiker / İstanbul

Duyun Artık Sesimi

Alt 29-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ben bu sene grafık tasarım bolumunden mezun olmuş biriyim.Mezun olana kadar ki hayallerimle şimdiki gerçekler arasında sıkışmış kalmış durumdayım.Kreatif düşünmenin nerdeyse en önemli olduğu reklam sektöründe benım bu yonumden cok "deneyım"kısmıma takılı kalınması zoruma gıdıyor.sinirlendiriyor.Kimse bana iş vermezse ben nasıl deneyım kazanabılırım soruyorum size?
Yetenekliyim,çalışkanım,önüme bu yolda cıkabılecek tum guçluklerle savaşanılecek konumdayım...ama yeter!Duyun artık bırınızde sesımi..Yeni mezun olmuş ve yaratıcı düşünebilen,sorumluluklarıyla başa çıkabilen en önemlisi de işine aşık biriyim..Benim Farkımda Olun!
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Duyun Artık Sesimi - Duyun Artık Sesimi ya da Duyun Artık Sesimi da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Duyun Artık Sesimi İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Duyun Artık Sesimi | Duyun Artık Sesimi

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

alkalemyazeline isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alkalemyazeline(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2010 #3
Merhaba,

Tam olarak beklentilerini dile getirebilirsen yardımcı olmak isterim, benimde ücret talep etmeyecek AŞK ile bu mesleği icra edecek ve kesinlikle öğrenmek isteyen bir asistana daha ihtiyacım mevcut. Karşılıklı taleplerimizi karşılayabiliyorsak yardımcı olmak isterim…

Saygılarımla

teen-age-mutant isimli Üye şimdilik offline konumundadır

teen-age-mutant

Grafiker / İstanbul

Alt 15-09-2010 #4
hala staj yapicak yer ariyorsan.cok guzel bir reklam ajansinda stajyer ariyoruz.

irtibat: *********-metin
just_that isimli Üye şimdilik offline konumundadır

just_that

Hiç Biri / Ordu

Alt 20-09-2010 #5
İnternette bir arama yaparken tesadüf eseri buraya geldim ve dikkatimi çeken bu "Duyun artık sesimi" ilanını okudum.
Kızgınlığın, sitemin, bıkkınlığın kelimelere dökülmüş hali olan bu havanur hanımın yazısına utanmadan öyle bir cevap yazabilen, kullanıcı adı alkalemyazeline olan kişinin verdiği o gerizekalı cevaba cevap yazabilmek için siteye üye oldum.

Şimdi bu niyetinden şüphe duyduğum kişinin yazdıklarına beraber bir bakalım:

"Tam olarak beklentilerini dile getirebilirsen..." demiş. Arkadaş yeni mezun iş arıyorum diyor yeterince açık mı. Bu cümlecik çok bildiğine inanan kendini biri karşısında büyük göstermeye çalışan kişilerin kurduğu klasik cümleciktir.
"...yardımcı olmak isterim" demiş göreceğiz ilerleyen kelimelerinde ne kadar yardım sever olduğunu.
"...benimde ücret talep etmeyecek..." demiş, özellikler buraya dikkatinizi çekerim. Ebe insafsız herif nasıl bu cümleyi kurdun. Sen bedavaya mı çalışıyorsun, sen ücret taleb ediyormusun yaptığın işe karşılık, ne ile geçinecek bu arkadaşımız, kendine sıfır masraflı işçi mi arıyorsun.
"AŞK" ???????????????????????????????? bir de büyük harflerle, anlayana.
.
.
.
"ihtiyacım mevcut" demiş, türkceyi doğru kullan, hiç mi türkçe dersi almadın.
"Karşılıklı taleplerimizi karşılayabiliyorsak " demiş, bu yazı yı okuyacak kişilerin yorumlarına bırakıyorum.
"yardımcı olmak isterim…" diye bitirmiş. Allah razı olsun gördük nasıl yardımcı olmak istediğini.

havanur adlı hanımın böyle insanları bedavaya çalıştırma peşinde koşan alkalemiyazelime adlı kişiye itimat etmediğine ve malum kişinin cevabını önemsemediğine inanıyorum.

Ben bu cevaba cevap yazmadan geçemedim,

Not: Ben hiç kimseyi tamımam havanur hanımın yazısınada alkalemiyazelime adlı kişinin yazısına da nesnel olarak bakabilecek bir yabancıyım ki öylede yaptım ve düşüncelerimi yazdım.

Okuyan Herkese Saygılar (biri hariç)
grafik desing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafik desing

Grafiker / İstanbul

Alt 23-09-2010 #6
********* a resımlı cv nızı beklıyorum
echoll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

echoll

Sanat Yn. / Ankara

slm

Alt 14-10-2010 #7
Merkezi Ankara'da bulunan medya grubumuz bünyesinde çıkan gazete ve dergi için grafiker aramaktayız.

CV' ni ******* gönderirseniz sevinirim
Ekrem SAPMAZ
MOS Medya Grubu
Yazı İşleri Müdürü
_SessizGemi_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_SessizGemi_

Grafiker / İstanbul

Alt 24-11-2010 #8
cv için *********
mrgn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrgn

Grafiker / İstanbul

Alt 23-12-2010 #9
********* a resimli cv nizi gönderirseniz değerlendirmeye alalım
adiqe.elif isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adiqe.elif

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 24-12-2010 #10
********* ararsan yardımcı olabiliriz. (arman yayıncılık)
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları