(Düzeltildi)Örnek Bir Night Club Afişi...!! Yorumları bekliyor

Afiş Tasarımı - (Düzeltildi)Örnek Bir Night Club Afişi...!! Yorumları bekliyor Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Bir önceki konuda düzenle butonu aktif olmadığından 2. kez konuyu açıyorum önceki çalışmamdaki koyu renkleri azalttım ve font değişikliği yaptım ayrıca dizgi hatalarını düzeltmeye çalıştım yorumlarınızı bekliyorum... ...

XqE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

XqE(28)

Matbaacı / Aydın

Alt 16-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Bir önceki konuda düzenle butonu aktif olmadığından 2. kez konuyu açıyorum önceki çalışmamdaki koyu renkleri azalttım ve font değişikliği yaptım ayrıca dizgi hatalarını düzeltmeye çalıştım yorumlarınızı bekliyorum... Teşekkürlerimi sunarım

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Selimsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selimsel

Grafiker / Bursa

Alt 16-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
şahsı fıkrım adı gecen sanatcıların resımlerını koyman daha ıyı olur. Bır night club afişi için bence cok sade...
Bu mesajdan alıntı yap

XqE(28)

Matbaacı / Aydın

Alt 16-06-2008 #3
Fikrine katılıyorum ama burda biraz sadelikle fikri sunmaya çalıştım herkes sanatçıların boy boy resymiyle afişi doldurup üstüne parti yazıp satabilir ama önemli olan o partiyi bu şekilde sunabilmek ben buna çalıştım yorumun için çok teşekkürler... (Düzeltildi)Örnek Bir Night Club Afişi...!! Yorumları bekliyor
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-06-2008 #4
Bence Resim Şart...
Bu mesajdan alıntı yap

XqE(28)

Matbaacı / Aydın

Alt 16-06-2008 #5
Arkadaşlar resim dediniz resimde ekledim (Düzeltildi)Örnek Bir Night Club Afişi...!! Yorumları bekliyor umarım uygun olmuştur resim kısmıda

Bu mesajdan alıntı yap
erdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdesign

Grafiker / Bursa

Alt 16-06-2008 #6
yazı karakterleri uyumsuz renk biraz itici sanatçı resimleri daha farklı yerleştirilebilirdi... birde alttaki sponsor logolarıda beyaz zemin üzerine hiç olmamış... (Düzeltildi)Örnek Bir Night Club Afişi...!! Yorumları bekliyor
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
afişi, bekliyor, bir, club, düzeltildiörnek, night, yorumları