Düzenli çalışabilreceğim freelance işler arıyorum.... - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Düzenli çalışabilreceğim freelance işler arıyorum.... - Türkiye Geneli ...

rose1985 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rose1985

Grafiker / İstanbul

Alt 28-12-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Düzenli çalışabilreceğim freelance işler arıyorum....

Program/Seviye: photoshop
corel draw
illustrator
indesign
3d max
vray

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: behance.net/aygunes
portfolyom linktedir.
İstenildiği taktirde 3d çalışmalarımı da yollayabilirim.

İşle ilgili açıklama: Freelance çalışabileceğim firmalar iletişime geçebilir mi?

Dergi, Katalog,logo, Kurumsal Kimlik, El ilanı, Broşür,Menü ve 3 boyutlu bina görselleri yapabilirim.

Gül AYGÜNEŞ

E-posta:

Telefon: +9 0532 508 68 84
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-12-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Düzenli çalışabilreceğim freelance işler arıyorum.... - Türkiye GeneliDüzenli çalışabilreceğim freelance işler arıyorum.... - Türkiye GeneliDüzenli çalışabilreceğim freelance işler arıyorum.... - Türkiye GeneliDüzenli çalışabilreceğim freelance işler arıyorum.... - Türkiye Geneli
Bu mesajdan alıntı yap
rose1985 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rose1985

Grafiker / İstanbul

Alt 11-11-2016 #3
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap