Düzenli Parça Başı Tasarım - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Düzenli Parça Başı Tasarım - Türkiye Geneli ...

AnatoliaGrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AnatoliaGrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 12-03-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Düzenli Parça Başı Tasarım

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Corel Draw, Photoshop, Illustrator
veya verilen işi vektörel formatlarda verebilecek şekilde istediğiniz
program

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Bir tekstil firmasının ürünleri üzerindeki tasarımları yapmak, Konuyu biraz daha açayım: Size örneğin bir tişört fotoğrafı gönderilecek bunun üzerindeki şekili birebir olarak vektörel hale çevireceksiniz. Konusunda uzman kişiler dönüş yapsın. Mail gönderen arkadaşlara iletişim bilgilerini vereceğim. Düzenli ve uzun süreli bir iştir. Ödemeleriniz her hafta belirteceğiniz banka hesabına yapılacaktır. Sürekli olacağı için uygun bütçeli adaylar değerlendirilecektir.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-03-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Düzenli Parça Başı Tasarım - Türkiye GeneliDüzenli Parça Başı Tasarım - Türkiye GeneliDüzenli Parça Başı Tasarım - Türkiye GeneliDüzenli Parça Başı Tasarım - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

blacksnow isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blacksnow

Grafiker / İstanbul

Alt 14-03-2016 #3
mail attım. 1 tişört fotosu ve adet ödenecek fiyat bildirirseniz sevinirim
korkusuz877 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

korkusuz877

Öğrenci (Diğer) / Kahramanmaraş

Alt 14-03-2016 #4
mail mesaj attım bakarsanız yardımcı olabilirim.
ataaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ataaa

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 14-03-2016 #5
Kimse sormamış ben sorayım bari, bu göndereceğiniz tshirtlerin üzerindeki baskıların hakları kime ait? Kimin tasarımını kopyalatacaksınız? Kimin emeğinin üzerinden para kazanacaksınız? Bu detayları da belirtecek misiniz? Yok belirtmeyecekseniz ben mevcut tasarımların üzerinden vektör çıkartıp yeniden piyasaya satacak tatlı su kurnazları olarak anımsayacağım sizi.

Grafiker olacağım para kazanacağım diye herşey evet demeyin; başka insanların emeklerinin araklanmasına göz yummayın, bugün ona yarın size..
para hep kazanılır da ahlak bir kere gitti mi daha da kazanılmaz.
enes06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enes06

Grafiker / Ankara

Alt 15-03-2016 #6
mail attım geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.
bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 15-03-2016 #7
ödemeler niye haftalık oluyor parça başı diyorsunuz ödemeleri haftalık diyorsunuz bu nasıl bir çeişki
leventelpen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leventelpen(53)

Karikatürist / İstanbul

Alt 15-03-2016 #8
Kimse sormamış ben sorayım bari, bu göndereceğiniz tshirtlerin üzerindeki baskıların hakları kime ait? Kimin tasarımını kopyalatacaksınız? Kimin emeğinin üzerinden para kazanacaksınız? Bu detayları da belirtecek misiniz? Yok belirtmeyecekseniz ben mevcut tasarımların üzerinden vektör çıkartıp yeniden piyasaya satacak tatlı su kurnazları olarak anımsayacağım sizi.

Grafiker olacağım para kazanacağım diye herşey evet demeyin; başka insanların emeklerinin araklanmasına göz yummayın, bugün ona yarın size..
para hep kazanılır da ahlak bir kere gitti mi daha da kazanılmaz.
Tebrik ederim duyarlılığınız için... Gördüğünüz gibi hababam debabam bu hırsızlara tuz yetiştirmeye devam ediyorlar. Hırsızla iş yapan da hırsızdır!
grafikbilimdir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikbilimdir

Grafiker / Balıkesir

Alt 18-03-2016 #9
Telefon verilmiyorsa hep dolandırıcı çıkıyor bu ilanlar. kimse grafikerlerin emeğiyle oynamasın.
focoglu elif isimli Üye şimdilik offline konumundadır

focoglu elif

Grafiker / İstanbul

Alt 21-03-2016 #10
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları