Dw da flash menü

Dreamweaver - Dw da flash menü Sponsorlu Bağlantılar mrb, Okulda yıl sonu projesi olarak bir site tasarımı yaptım ve flash cs3 programında yapılmış menü kullandım. Ama ödevimi teslim edeceğim gün flash menü açılmadı sadece ana sayfa ...

Dw da flash menü
neriman1_8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neriman1_8

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Dw da flash menü

Alt 31-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

mrb,
Okulda yıl sonu projesi olarak bir site tasarımı yaptım ve flash cs3 programında yapılmış menü kullandım. Ama ödevimi teslim edeceğim gün flash menü açılmadı sadece ana sayfa da çalıştı.Diğer sayfalarda menü görünmüyor. bunun nedeni ne olabilir yardımcı olabilirmisiniz? birde ben evde çalışmayı Mozilla irefox da açtığımda problem olmuyor internet explorer da sorun çıkıyor. ödevim için çok geç ama bunun nedenini öğrenmek istiyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ensargk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ensargk

Öğrenci (Diğer) / Zonguldak

Alt 03-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Flash playerda kaynaklanan bir problem olsa tüm sayfalarda çalışmaması lazım acaba tum sayfaların aynı dizindemi flash dosyası yolunda bir problem olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap

neriman1_8

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 06-06-2009 #3
ewet sayfalar aynı dizinde birde acaba dil problemi olabilirmi ? flash cs3 pek fazla bilmiyorum ayrıca kod bilgim de yok o yüzden bi karışıklık olmuş olabilir mi?
Bu mesajdan alıntı yap
mkemaluzman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mkemaluzman

Grafiker / Antalya

Alt 06-06-2009 #4
link kontrolu yap
Bu mesajdan alıntı yap

neriman1_8

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 07-06-2009 #5
kontrol ettim ama sanırım problem tarayıcı ile ilgili