Dwg dosyada bulunan alan üzerine ölçekli Corel Proje yerleştirme

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Dwg dosyada bulunan alan üzerine ölçekli Corel Proje yerleştirme ...

rockarolla isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rockarolla

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya22

Alt 08-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İyi günler arkadaşlar,öncelikle yardımlarınız ve vaktiniz için şimdiden teşekkür ederim.
Benim elimde Dwg formatında çizilmiş bir alan var.
Bu alanın üzerinde elimde bulunan CDR. çizimleri alanın gerçek ölçüsüne (çizdiğim çizimler alanda gerçek boyutu ile durmalı)uygun olarak yerleştirmek istiyorum,yardımcı olursanız sevinirim.Bu arada kullandığım program CorelDRAW X5.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 20-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İyi günler arkadaşlar,öncelikle yardımlarınız ve vaktiniz için şimdiden teşekkür ederim.
Benim elimde Dwg formatında çizilmiş bir alan var.
Bu alanın üzerinde elimde bulunan CDR. çizimleri alanın gerçek ölçüsüne (çizdiğim çizimler alanda gerçek boyutu ile durmalı)uygun olarak yerleştirmek istiyorum,yardımcı olursanız sevinirim.Bu arada kullandığım program CorelDRAW X5.
dwg uzantısı autocad uzantısıdır. dwg uzantılı bir dosya corel de açılmaz. sadece autocad dosyasını wmf olarak export edip corel'e atabilirsin. sonrasında istediğin gibi üstünde oynayabilirsin. ancak corel'e atıp grubu bozduğun zaman en küçük parçasına kadar ayırıyor. böyle kötü bir tarafı da var.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
coreldraw