E-Book Kenar Boşluk Sorunu

InDesign - E-Book Kenar Boşluk Sorunu ...

bycaps isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bycaps

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 11-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar İndesign da e-book yapmaya çalışıyorum yeni yeni fakat swf olarak çıkarttığımda oluşturduğum e-book'un bir kısmı ekranın dışında kalıyor çünkü gri boşluklar var bunu nasıl kaldırabilir. Örnek Resim ve Swf dosyası Aşağıdadır. html dosyasını açarsanız sorunumu anlarsınız arkadaşlar Teşekkürler...

Resim:

SWF: İndir
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bycaps

Alt 14-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yokmu hiç bilen arkadaşlar??
Bu mesajdan alıntı yap
savasg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

savasg(42)

Grafiker / Ankara

Alt 15-05-2009 #3
Cs4 in design yüklemenizi yada illustrator cs4 yüklemenizi öneririm.... sorun ortadan kalkacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 15-05-2009 #4
arkadaşım kusura bakma ama ben sorunun ne olduğunu anlayamadım. griliklerinde mi e-book da olmasını istiyorsun? sorununu tam olarak anlayamamakla birlikte sayfa boyutlarını değiştirerek sorunu çözebilirsin gibime geliyor.
Bu mesajdan alıntı yap

bycaps

Alt 15-05-2009 #5
cs 4 ztn indesign da sorun o griliklerin olmasını istemiyorum yaptığım e-book sayfadan taışıyor boyutları ufaltıyorum ama e-book ufalıyor grilikler yine aynı boyutta ayarlarında hata yapıorum sanırım...

web sitesi için en uygun e-book sayfa boyutları nelerdir bu konudada yardımcı olursanız sevinrm..
Bu mesajdan alıntı yap

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 15-05-2009 #6
en uygun şudur demek çok güç çünkü senin monitörünün çözünürlüğü ile başkasının ki aynı olmayabilir. sende düzgün gözüken başkasında kötü olabilir. şöyle biraz denemeler yaptım benim monitörde 800x600 dışında düzgün gözükmüyor. büyük olunca sayfa dışında kalıyor grilikler yine de gitmiyor. bunun çözümü sanırım dreamweaver ile htmli açıp düzeltmek olacak. ben pek dreamweaver bilmiyorum o yüzden yardımcı olamadım denedim amaE-Book Kenar Boşluk Sorunu frontpage de hiç olmadı. indesigandaki ayarlarında da öyle birşey bulamadım. dreamweaver da sadece tam ortalayabildim bi de arka plandaki gri rengi değiştirmeyi başardımE-Book Kenar Boşluk Sorunu
Bu mesajdan alıntı yap

bycaps

Alt 15-05-2009 #7
teşekkürler dream de deneyim biraz bilen arkadaşlar varsada yardımcı olurlarsa sevinirm sanada çok teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 15-05-2009 #8
rica ederim kardeş ne demek. dreamweaver yardımı için o konu altında soru sorarsan sanırım daha çok kişi yardım edebilir.
Bu mesajdan alıntı yap