e-dream Fatih ... Şaka mı bu?

Deneme Çalışmalar - e-dream Fatih ... Şaka mı bu? ...

ihsanutku isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ihsanutku(26)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya13

Alt 22-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Acaba, diye düşünüyorum, e-dream jürisinin TASARIM konusundaki kriterleri neler? e-dream finalistlerinden ödül alan projeler açıklandı sitesinde... İşte bir arkadaşla e-dream yarışmasına katıldığımız ve ön elemeyi dahi geçemeyen projeler:

Asıl bombaysa şimdi geliyor...

İşte Altın Madalya kazanan 3 proje...

Orjinalliklerine mi verilmiş puanlar? Aaa evet, ama ben bunların hepsini daha önce gördüm, jüri hiç mi internete girmiyor? Tasarım kalitesine mi veriyorlar? Aaaa tabi, Paint Photoshop'u geride bırakır, yalan mı!!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(37)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 22-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Peki siz ne isterdiniz? Dereceye girmeyimi? Veya bir plaket, ödülle sırtınızın sıvazlanmasınımı?
Kriterlere göre çalışmalarınız hoş ama sadece siz ve 5-10 kişi katılmadı yarışmaya..
Bir şekilde karşılık beklediğiniz kurum, kuruluşlara saygınızı göstererek sadece işinize bakın..''TASARLAYIN''
Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-04-2009 #3
Belki uygulamadan ziyade basit anlatım önemli olmuştur onlar için... ilaç fikri daha önce bir reklamda gördüğüm bir fikir; ne bileyim şaşırtıcı...
Bu mesajdan alıntı yap

ihsanutku(26)

Alt 22-04-2009 #4
Peki siz ne isterdiniz? Dereceye girmeyimi? Veya bir plaket, ödülle sırtınızın sıvazlanmasınımı?
Kriterlere göre çalışmalarınız hoş ama sadece siz ve 5-10 kişi katılmadı yarışmaya..
Bir şekilde karşılık beklediğiniz kurum, kuruluşlara saygınızı göstererek sadece işinize bakın..''TASARLAYIN''
Kolay gelsin..
Tasarladığın şeye değer vermek çok önemlidir bence biz derece girmeyi önemsemedik tabikide fakat bu benim başıma geldiyse kaç kişinin daha başına gelmiştir benim sinir olduğum konu benim kaçıncı olduğum değil sen(edream) böyle bir yarışma yapıyorsun ve kendi okullarını birinci yapıyorsun işte bu gerçekten çok üzücü polimik oluşturmak istemiyorum iyi günler..
Bu mesajdan alıntı yap
meteora isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meteora

Webmaster / İstanbul

Alt 23-04-2009 #5
çokta anormal durum yok ortada, senin tasarımların güzel fakat yüzeysel olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(37)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 23-04-2009 #6
sonuncusu hakaten faciaymış yannız XD

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
Gülsüm ÖZER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gülsüm ÖZER(25)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 23-04-2009 #7
Ortada şöyle bir durum var. Tasarım açısından hangi kriterlere önem veriyorlar acaba.
Sizin yaptığınız çalışmalar sade ve estetik ama amacına uygun olğunu düşünmüşler mi?...

Diğer örneklerin de durumu vahim. Nasıl bir şey çözemedim hala....

Ama siz çalışmaya ve tasarlamaya devam edin.
Kaliteli yerlerde daha iyi değerlendirme yapan kişilerden daha iyi ödüller alacağınızı umuyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

ihsanutku(26)

Alt 23-04-2009 #8
Ortada şöyle bir durum var. Tasarım açısından hangi kriterlere önem veriyorlar acaba.
Sizin yaptığınız çalışmalar sade ve estetik ama amacına uygun olğunu düşünmüşler mi?...

Diğer örneklerin de durumu vahim. Nasıl bir şey çözemedim hala....

Ama siz çalışmaya ve tasarlamaya devam edin.
Kaliteli yerlerde daha iyi değerlendirme yapan kişilerden daha iyi ödüller alacağınızı umuyorum.
Hani bizim kaçıncı olcağımız önemli değilde ama hiç mi ön elemeyi geçmez bu projeler ben anlamıyorum birinci projeyi gördükten sonra dedim bu proje bari ön elemeyi geçer diye düşündüm fakat daha ne diyim ki e-dream Fatih ... Şaka mı bu?
Hani içerik olarak düşünüyorum fikir olarak düşünüyorum neticede bizimkindede yazı yazıyor bu birde lise tasarım yarışması olucak :rofl: Ben benim tasarımımı bile beğenmezken buna ne diyeyim e-dream Fatih ... Şaka mı bu?
Bu mesajdan alıntı yap
Trtrtr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Trtrtr

Hiç Biri / Çorum

Alt 23-04-2009 #9
ilaç kutusunun yansımasına bakın Allah aşkına e-dream Fatih ... Şaka mı bu?
Bu mesajdan alıntı yap

ihsanutku(26)

Alt 23-04-2009 #10
ilaç kutusunun yansımasına bakın Allah aşkına e-dream Fatih ... Şaka mı bu?
http://www.e-dreamfatih.info/default...sid=1004248609
Şu linke bakarsanız bu 3 projede altın aldı lisede bizim proje(daha niceleri) ön elemeyi geçemedi:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Reklam