E-eğitim içerik geliştiricileri aranıyor - Ankara

İş Veren İlanları - E-eğitim içerik geliştiricileri aranıyor - Ankara ...

betaplus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

betaplus

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 30-10-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

E-eğitim içerik geliştiricileri aranıyor

Program/Seviye: -tercihen üniversitelerin Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümlerinden mezun,
-Photoshop, ve bir içerik üretim yazılımını iyi derecede bilen,
-yazılı eğitim materyallerinden senaryo ve içerik oluşturabilecek,
-takım çalışması yapabilecek,

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Adobe Flash ile programlama yapabilmek tercih sebebidir.
İsteklilerin aşağıdaki e-posta adresine CV’lerini ve iletişim bilgilerini göndermeleri gerekmektedir. Uygun görülen adaylara yüz yüze görüşme için randevu verilecektir.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-10-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

E-eğitim içerik geliştiricileri aranıyor - AnkaraE-eğitim içerik geliştiricileri aranıyor - AnkaraE-eğitim içerik geliştiricileri aranıyor - AnkaraE-eğitim içerik geliştiricileri aranıyor - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap