E-Kalite Yazılım Ankara Ofisinde Çalışmak Üzere Web Tasarımcı Arıyor - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - E-Kalite Yazılım Ankara Ofisinde Çalışmak Üzere Web Tasarımcı Arıyor - Türkiye Geneli ...

E-Kalite Yazılım Ankara Ofisinde Çalışmak Üzere Web Tasarımcı Arıyor - Türkiye Geneli
jassmines isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jassmines

Hiç Biri / Ankara

Alt 16-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

E-Kalite Yazılım Ankara Ofisinde Çalışmak Üzere Web Tasarımcı Arıyor

Program/Seviye: * HTML
* CSS
* Photoshop

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: İş Tanımı
* Web projelerinde arayüz geliştirilecektir.
* Uzaktan çalışma imkanı sağlanacaktır.
Aranan Nitelikler
* Yüksek okul ya da üniversite mezunu
* Alanında sertifika sahibi
* Grafik ve web tasarım alanında uzmanlaşmış
* Adobe, Macromedia ürünlerinden en azından Photoshop'ı bilen
* HTML-CSS bilgisine sahip
* Grafik kullanıcı arayüz görsel tasarım tecrübesine sahip
çalışma arkadaşları arıyoruz.
İş Alanı: Web Tasarımı

Eğitim Durumu
Yüksekokul
Lisans

E-posta:

Telefon: 0312 385 59 16
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları E-Kalite Yazılım Ankara Ofisinde Çalışmak Üzere Web Tasarımcı Arıyor - Türkiye Geneli - E-Kalite Yazılım Ankara Ofisinde Çalışmak Üzere Web Tasarımcı Arıyor - Türkiye Geneli ya da E-Kalite Yazılım Ankara Ofisinde Çalışmak Üzere Web Tasarımcı Arıyor - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | E-Kalite Yazılım Ankara Ofisinde Çalışmak Üzere Web Tasarımcı Arıyor - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap