E-Mail Templates background image sorunu

Web Tasarımı - E-Mail Templates background image sorunu Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar 6 7 tane e mail template tasarladım siteye atıyorum dosya uzantılarını resimlerin uzantılarını url ye gore hepsını ayarlıyorum fakat background imageler görünmüyor önce css lerın hepsini html ...

BlackMessiah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlackMessiah

Webmaster / İstanbul

Alt 05-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar 6 7 tane e mail template tasarladım siteye atıyorum dosya uzantılarını resimlerin uzantılarını url ye gore hepsını ayarlıyorum fakat background imageler görünmüyor önce css lerın hepsini html klasörüme attım yıne görünmüyor td içerisinde tanımladım css ten silip yine aynı hotmaildede outloktada background ımageler gorunmuyor bu sorunu nasıl gıderebilirim yardımlarınız beklıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

umtyldz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umtyldz

Grafiker / İstanbul

Alt 07-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Problemden anladığım kadarıyla <td style="background... şeklinde yapıyorsunuz sanırım.

<td> etiketi içinde de olsa stil kesinlikle kullanmayın e-mail şablonu hazırlarken.

<td background="http://www......">VSVSVS</td>

şeklinde yaparsanız problem düzelecektir diye umuyorum.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
BlackMessiah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlackMessiah

Webmaster / İstanbul

Alt 12-04-2010 #3
Teşekkür ederim sorunun bütün yönlerini çözdüm hemen hemen Guide to CSS support in email clients - Articles & Tips - Campaign Monitor ayrıca bu site çok yararlı e mail şablonu hazırlarken tavsiye ederim
Bu mesajdan alıntı yap