E-Store arayüz tasarım çalışması - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - E-Store arayüz tasarım çalışması - Türkiye Geneli ...

NeverForgetMe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

NeverForgetMe

Grafiker / İstanbul

Alt 12-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

E-Store arayüz tasarım çalışması

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Türkiye'nin lider giyim mağazalarından birisi için yapılacak site düzenlemesi işinde çalışabileceğimiz, bu konuda elinde referansı bulunan freelance grafiker arıyoruz.
Mevcut bulunan online satış sitemizin arayüz tasarımı yapılacak. Yaz ve kış sezonu için mevsimsel arayüz değiştirmek gerekbileceği için aynı tasarımı bir koyu bir de açık renk tema üzerine düşünüyoruz. Projenin PSD ve css şeklinde teslim edilmesi gerekmektedir.
İlgilenen arkadaşlara site adresi pm ile gönderilecektir.
Saygılarımla

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları E-Store arayüz tasarım çalışması - Türkiye Geneli - E-Store arayüz tasarım çalışması - Türkiye Geneli ya da E-Store arayüz tasarım çalışması - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | E-Store arayüz tasarım çalışması - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
E-Store arayüz tasarım çalışması - Türkiye Geneli | E-Store arayüz tasarım çalışması - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

torpil141 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

torpil141(35)

Grafiker / Kocaeli

Alt 14-05-2011 #3
www.mtgrafik.com

lvnt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lvnt

Öğrenci (Grafik) / İzmir

ilanınızla ilgileniyorum...

Alt 20-05-2011 #4
ilanınızla ilgileniyorum www.eriktasarim.com