E-ticaret Arayüz Çalışması

Web Tasarımı - E-ticaret Arayüz Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Arayüz çalışmam ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum 1:...

caqqan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caqqan

Webmaster / İzmir

Alt 02-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arayüz çalışmam ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum E-ticaret Arayüz Çalışması1:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(28)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 02-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
menulerin altındaki notebook lu kısıım yerine daha farklı slide jquery tarzı scripler ile güçlendilirilebilir.menu fontları hoş ama textler için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.logo bende pek fazla bir etki yaratmadı.son olarak kullanmış oldugun iletişim adresi texti görseli baya bir zor incelenir hale getişmiş E-ticaret Arayüz Çalışması emegine saglık
Bu mesajdan alıntı yap
caqqan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caqqan

Webmaster / İzmir

Alt 02-02-2010 #3
menulerin altındaki notebook lu kısıım yerine daha farklı slide jquery tarzı scripler ile güçlendilirilebilir.menu fontları hoş ama textler için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.logo bende pek fazla bir etki yaratmadı.son olarak kullanmış oldugun iletişim adresi texti görseli baya bir zor incelenir hale getişmiş E-ticaret Arayüz Çalışması emegine saglık
yorumunuz için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap