E-ticaret Portalı yapabilecek arkadaşlar aranıyor - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - E-ticaret Portalı yapabilecek arkadaşlar aranıyor - Türkiye Geneli ...

msavural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

msavural

Webmaster / Burdur

Alt 16-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

E-ticaret Portalı yapabilecek arkadaşlar aranıyor

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Php,Asp,SQL

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhabalar,

e-bay ya da gittigidiyor tarzında bir e-ticaret sitesi kurmak istiyoruz.

Genel hatlarıyla :
-içerisinde açık arttırma sistemi bulunacaktir,
-Kullanıcı profil bilgilerinin depolandığı kullanıcı girisi olacaktir,
-Kullanıcıların puan sistemleri vs olacaktir,
-Satılan ürün ya da verilen hizmetten doğan ödemeler sistem üzerinden alınacak ve yüzde komisyon alınarak hizmeti veren kişilerin hesaplarına geçecektir.

Temel kullanim ve teknik özellikleri bakimindandan dedigim gibi mevcut olan satis sitelerinin cok benzeri olacak ,içerik ve sunulan ürün-hizmet farklı olacak.

İzmir'de php deneyimi olan yazılımcılarla çalışmak istiyorum. Detaylı bilgi vermeden once internet araciligiyla bu islerle ugrasan birkac kisiden biri olarak size de ulasmak istedim.

Zamaniniz var ise ve size uygun oldugunu dusunuyorsaniz lutfen beni genel hatlarıyla teklifleriniz hakkında bilgilendirin:

Ortlama ne kadar surede tamamlayabilirsiniz?
Böyle bir sistemin bize maliyeti ortalama nedir?

İlginiz icin simdiden tesekkurler,

İyi Calismalar.

Metin ŞAVURAL

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 16-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları E-ticaret Portalı yapabilecek arkadaşlar aranıyor - Türkiye Geneli - E-ticaret Portalı yapabilecek arkadaşlar aranıyor - Türkiye Geneli ya da E-ticaret Portalı yapabilecek arkadaşlar aranıyor - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | E-ticaret Portalı yapabilecek arkadaşlar aranıyor - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
E-ticaret Portalı yapabilecek arkadaşlar aranıyor - Türkiye Geneli | E-ticaret Portalı yapabilecek arkadaşlar aranıyor - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

voltron isimli Üye şimdilik offline konumundadır

voltron

Webmaster / Bartın

Alt 18-05-2011 #3
merhaba

ekleyininiz yardımcı olayım