E-ticaret sayfası için profesyonel banner - Türkiye Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - E-ticaret sayfası için profesyonel banner - Türkiye Geneli ...

byalper33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byalper33

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 14-04-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

E-ticaret sayfası için profesyonel banner

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: hangi programı kullanıyorsa o program dilinde uzman olması

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhabalar,

Eğitim sektöründeki mevcut e-ticaret sayfamız için sayfamızda yer alacak profesyonel banner & ad çalışmaları yaptırılacaktır.

Ricamız gerçekten kaliteli, güçlü ve inovatif çalışmalar çıkarabilecek arkadaşların ilanımıza cevap vermesidir.

Başlangıç olarak toplu çalışmalar yaptırılacak akabinde, aylık veya haftalık olarak çalışmalar yaptırılacaktır.

İlgilenen arkadaşların önceki çalışmalarının yer aldığı portfolyo sayfaları ile dönüş yapmaları rica olunur.

İlgilenen arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-04-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
E-ticaret sayfası için profesyonel banner - Türkiye GeneliE-ticaret sayfası için profesyonel banner - Türkiye GeneliE-ticaret sayfası için profesyonel banner - Türkiye GeneliE-ticaret sayfası için profesyonel banner - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
catworks isimli Üye şimdilik offline konumundadır

catworks

Grafiker / İstanbul

Alt 16-04-2015 #3
Çalışmalarımdan örnekler içeren bir mail gönderdim. İlgilenirseniz sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 09-05-2015 #4
mail gönderdim
Bu mesajdan alıntı yap