E-Ticaret Sitesi İçin PHP/java bilen Yarı Zamanlı/Freelance Yazılımcı | Sincan - Ankara

Sonuçlanan İlanlar - E-Ticaret Sitesi İçin PHP/java bilen Yarı Zamanlı/Freelance Yazılımcı | Sincan - Ankara Sponsorlu Bağlantılar E-Ticaret Sitesi İçin PHP/java bilen Yarı Zamanlı/Freelance Yazılımcı | Sincan Şehir: Ankara Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Sincan'daki ofisimizde E-ticaret sitemize yazılım desteği ...

E-Ticaret Sitesi İçin PHP/java bilen Yarı Zamanlı/Freelance Yazılımcı | Sincan - Ankara
pcfaresi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pcfaresi

Grafiker / Ankara

Alt 04-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

E-Ticaret Sitesi İçin PHP/java bilen Yarı Zamanlı/Freelance Yazılımcı | Sincan

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Sincan'daki ofisimizde E-ticaret sitemize yazılım desteği sunabilecek PHP/Java dillerine hakim olan stajyer alımı yapılacaktır.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi İçin PHP/java bilen Yarı Zamanlı/Freelance Yazılımcı | Sincan - AnkaraE-Ticaret Sitesi İçin PHP/java bilen Yarı Zamanlı/Freelance Yazılımcı | Sincan - AnkaraE-Ticaret Sitesi İçin PHP/java bilen Yarı Zamanlı/Freelance Yazılımcı | Sincan - AnkaraE-Ticaret Sitesi İçin PHP/java bilen Yarı Zamanlı/Freelance Yazılımcı | Sincan - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

pcfaresi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pcfaresi

Grafiker / Ankara

Alt 10-05-2013 #3
Konu Günceldir!