e-ticaret sitesi oluşturabilecek web tasarım uzmanı arıyorum - İstanbul

İş Veren İlanları - e-ticaret sitesi oluşturabilecek web tasarım uzmanı arıyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar e-ticaret sitesi oluşturabilecek web tasarım uzmanı arıyorum Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: ...

aloneinthedark isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aloneinthedark

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-10-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

e-ticaret sitesi oluşturabilecek web tasarım uzmanı arıyorum

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Aktif olarak çalışan bebek ürünleri satan mağazamız için e-ticaret sitesi kurmayı düşünüyoruz. kendi sitemizi oluşturup başka bir firmadan xml alıp entegre ederek stoğumuzda olmayan ürünleri xml aracılığıyla stoğumuzdaki kendi ürünlerimizi ise xml e entegre edip satış yapabileceğimiz kullanışlı bir site olluşturmayı düşünüyoruz. bunu kolaylıkla yapabilecek web tasarım uzmanı arıyoruz. maille bana irtibat bilgileriniz ve deneyimleriniz hakkında bilgi ulaştırdığınız taktirde size dönüş yapıcam. tercihen istanbul anadolu yakasında oturan arkadaşlar olursa daha iyi olur.

E-posta:

Telefon: 0507 238 24 27
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-10-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
e-ticaret sitesi oluşturabilecek web tasarım uzmanı arıyorum - İstanbule-ticaret sitesi oluşturabilecek web tasarım uzmanı arıyorum - İstanbule-ticaret sitesi oluşturabilecek web tasarım uzmanı arıyorum - İstanbule-ticaret sitesi oluşturabilecek web tasarım uzmanı arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap