e-ticaret sitesi

Web Tasarımı - e-ticaret sitesi Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar tamamen flashta hazırlanmış bir site e-ticaret sitesine dönüştürülürmü (kredi kartı ile ödemeli değil havale ve paypall ile ödeme sistemli olacak) dönüştürülürse nekadara yaparsınız. Bana bu konuda bi ...

e-ticaret sitesi
bfitoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bfitoz

Grafiker / İstanbul

e-ticaret sitesi

Alt 06-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar tamamen flashta hazırlanmış bir site e-ticaret sitesine dönüştürülürmü (kredi kartı ile ödemeli değil havale ve paypall ile ödeme sistemli olacak) dönüştürülürse nekadara yaparsınız. Bana bu konuda bi fiyat verebilirmisiniz acil olarak.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Unicorn Design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Unicorn Design

Grafiker / İstanbul

Alt 07-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dostum yüzde yüz flash ile hazırlanmış bir e ticaret sitemi düşünmek biraz zor herşeyden önce sanal pos kullanımı flash ile yapılamaz tabiki paypalda öyle sitenin kalan herşeyi yapılmış olunsa dahi ödemeler flash tabanlı olamaycaktır.
Ben kendi adına böyle bir projeyi üstlenmem ancak php tabanlı bir proje düşünülürse bu olabilir tabiki benim için üstlenecek arkadaşlar çıkar belki
Bu mesajdan alıntı yap