E-Ticaret Sitesi Yapabilecek Arkadaşlar

Sonuçlanan İlanlar - E-Ticaret Sitesi Yapabilecek Arkadaşlar ...

Bay.KLANSIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bay.KLANSIZ

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Alt 08-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar gittigidiyor alcamsatcam sahibinden benzeri bir E.Ticaret sitesi yaptırmak istiyoruz.Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar lütfen

MSN : *********

Mail : *********

Adreslerimden bana ulaşınız.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları E-Ticaret Sitesi Yapabilecek Arkadaşlar veya E-Ticaret Sitesi Yapabilecek Arkadaşlarsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..