E-Ticaret sitesinde görev alacak stajyer aranıyor / Ataşehir - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - E-Ticaret sitesinde görev alacak stajyer aranıyor / Ataşehir - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar E-Ticaret sitesinde görev alacak stajyer aranıyor / Ataşehir Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: asistbuy adlı e-ticaret sitemizde, grafik tasarım ve junior ...

arkap isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arkap

Grafiker / İstanbul

Alt 29-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

E-Ticaret sitesinde görev alacak stajyer aranıyor / Ataşehir

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: asistbuy adlı e-ticaret sitemizde, grafik tasarım ve junior developer olarak yetiştirilecek, takım çalışmasına yatkın yeniliklere ve öğrenmeye açık arkadaşları arkıyoruz.

Gerekli Programlar,
Adobe Photoshop
HTML ve CSS

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları E-Ticaret sitesinde görev alacak stajyer aranıyor / Ataşehir - İstanbul - E-Ticaret sitesinde görev alacak stajyer aranıyor / Ataşehir - İstanbul ya da E-Ticaret sitesinde görev alacak stajyer aranıyor / Ataşehir - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | E-Ticaret sitesinde görev alacak stajyer aranıyor / Ataşehir - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

bomba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bomba

Grafiker / Kocaeli

Alt 26-11-2012 #3
ilaniniz guncel mi?