E-ticaret tasarımı ve yazılımlarımıza uygulmasını yapabilecek firmalar aranmaktadır - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - E-ticaret tasarımı ve yazılımlarımıza uygulmasını yapabilecek firmalar aranmaktadır - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar E-ticaret tasarımı ve yazılımlarımıza uygulmasını yapabilecek firmalar aranmaktadır Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Asp.net ve c# html ve CSS, Bootstrap konusunda bilgili Çalışma Şartları: Serbest ...

E-ticaret tasarımı ve yazılımlarımıza uygulmasını yapabilecek firmalar aranmaktadır - Türkiye Geneli
esproit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esproit

Grafiker / İstanbul

Alt 03-01-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

E-ticaret tasarımı ve yazılımlarımıza uygulmasını yapabilecek firmalar aranmaktadır

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Asp.net ve c#
html ve CSS, Bootstrap konusunda bilgili

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: E-ticaret yazılım alanında faaliyet gösteren firmamızla partnerlik yapacak E-ticaret tasarımı ve yazılımlarımıza uygulmasını yapabilecek firmalar aranmaktadır.

Başvuru için:
E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-01-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
E-ticaret tasarımı ve yazılımlarımıza uygulmasını yapabilecek firmalar aranmaktadır - Türkiye GeneliE-ticaret tasarımı ve yazılımlarımıza uygulmasını yapabilecek firmalar aranmaktadır - Türkiye GeneliE-ticaret tasarımı ve yazılımlarımıza uygulmasını yapabilecek firmalar aranmaktadır - Türkiye GeneliE-ticaret tasarımı ve yazılımlarımıza uygulmasını yapabilecek firmalar aranmaktadır - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

AslanMertsoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AslanMertsoy(26)

Webmaster / İstanbul

Alt 19-01-2016 #3
Bana bi ulaşır mısınız acaba tam olarak bilgi almak istiyorum *********