E-ticaret'te son noktayı koydum

Web Tasarımı - E-ticaret'te son noktayı koydum Sponsorlu Bağlantılar Son zamanlarda çok popüler olan eticaret sistemine yeni bir soluk getirme adına bir çalışma, Değerli yorumlarınızı bekliyorum....

hddntha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hddntha

Webmaster / Kahramanmaraş

Dosya19

Alt 30-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Son zamanlarda çok popüler olan eticaret sistemine yeni bir soluk getirme adına bir çalışma, Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışmanın tamamını neden koymadınız? Bir bütün halinde incelemek daha iyi olurdu.
Bu mesajdan alıntı yap

hddntha

Alt 30-09-2011 #3
düzeltme yapılmıştır. biraz uzun olduğu için erinmiştim ama istek varsa buyrun =)
Bu mesajdan alıntı yap
sanaluser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sanaluser

Webmaster / İstanbul

Alt 30-09-2011 #4
yeni bi soluk yokki burda bildiğin e-ticaret sitesi E-ticaret'te son noktayı koydum site aşağıya doğru çok gereksiz uzamış ve soldaki ürünler kötü duruyor. yanlış anlaşılmasın faydalı olmak için yazıyorum bunları
Bu mesajdan alıntı yap

hddntha

Alt 30-09-2011 #5
değerli yorumun için teşekkür ederim. söylediklerini dikkate alacağım. bu bir screenshot'tur. tam memnuniyet için siteyi tarayıcıyla ziyaret etmeni tavsiye ederim =)
Bu mesajdan alıntı yap

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-10-2011 #6
sanaluser arkadaşımıza katılıyorum. E-ticaret'te son nokta diyince çok farklı bir şey bekledim. Reklamları atıyorum, diğer görselleri de atıyorum, footerı da çıkarıyorum. Ne kaldı? Header da doyurucu değil. Kusura bakmayın ama başlığınız biraz fazla iddialı olmuş.E-ticaret'te son noktayı koydum

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

hddntha

Alt 01-10-2011 #7
değerli yorumunuz için teşekkür ederim. sizin çalışmalarınızı da görmek isterim =) öğreneceğim çok şey var. özellikle sanaluser neler yapmış merak ediyorum =) çok ileri düzey yorumlar yapıyor bakalım çalışmaları ne kadar ileri seviyede =)
Bu mesajdan alıntı yap

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-10-2011 #8
Merak ettiğiniz üyenin çalışmalarını görmek için; üyenin ismine gelip, "açık profil bilgileri"ne tıklayıp, gelen ekrandan üyenin açtığı konuları görüntüleyebilirsiniz. (Bende bunu yapmayın, çalışmalarımın hiçbirini burada yayınlamadım çünkü.)

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
ARlMAYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ARlMAYA

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 01-10-2011 #9
Merak ettiğiniz üyenin çalışmalarını görmek için; üyenin ismine gelip, "açık profil bilgileri"ne tıklayıp, gelen ekrandan üyenin açtığı konuları görüntüleyebilirsiniz. (Bende bunu yapmayın, çalışmalarımın hiçbirini burada yayınlamadım çünkü.)

İyi çalışmalar.
Neden burada yayınlamadınız?

Çalışmayı ekleyen arkadaşım
Ne kadar süredir bu işi yapıyorsunuz?
Bu bilgi ile işinizi eleştirmek sanırım daha doğru olur.
Bu mesajdan alıntı yap

hddntha

Alt 01-10-2011 #10
amatör olarak 3 yıl profesyonel olarak 4 toplamda 7 yıldır bu işin içerisindeyim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları