e-ticeret projemide yardımcı olucak arkadaşlar arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - e-ticeret projemide yardımcı olucak arkadaşlar arıyorum ...

Yeni_Bir_Sayfa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeni_Bir_Sayfa

Webmaster / Ankara

Alt 06-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba ismim Bilge Kaan UYSAL web yazılımcısıyım asp.net ile C# kullanarak web yazılımları yapmaktayım bir proje gerceklestirmek istiyorum ticareti seviyorum ama bu işleri öğrenmek için sosyal hayatıma hiç vakit ayırmadım bu yüzden benim gibi bir proje uretmek isteyen arkadaşlarla tanısmak istiyorum ihtiyacım olan bilgilere sahip arkadaşlarla gercekten ciddi bir sekilde arkadaşlık kurmak istiyorum bu bilgiler css, grafik tasarımı, asp.net C# veya vb, flash, java, html, bu bilgilerden birine dahi iyi derecede hakim olan arkadaşlar benimle irtibata gecerse sevinirim msn adresim

tel: *********

Not: işci değil ortak arıyorum
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 07-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..