eBay da satış sayfası yapmak

Php, Asp, Perl, Html - eBay da satış sayfası yapmak ...

stelle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stelle

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye de pek bilinmeyen eBay ın BANS paketini satın aldım.Paketin yönlendirmesiyle epey işler yaptım.şimdi eBay da dükkan sayfası açmak için ise ; css,html,php ve ingilizce bilgim yetmiyor.merak edenler için anlatayım:eBay , dükkan sayfanızdan listelediğiniz malı USA veya Kanada daki müşterinize satılıyor,komisyonunuz da PAYPAL hesabınıza otomatik yatıyor.100 Dolarlık bir sermaye ile bu işler yapılabilir.Yardımcı olacaklara sistemi daha ayrıntılı anlatırım..05322461096
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 19-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
pek bilinmeyen mi. 10 kişiden 6sı biliyordur ebay i ve bu satış sistemi için açık kodları yayınladılar
Bu mesajdan alıntı yap
stelle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stelle

Hiç Biri / İstanbul

eBay ın BANS paketi hakkında

Alt 19-05-2013 #3
Konuyu anlattığımda, sadece eBay dan satış yapmayı değil ,eBay dan BANS paketi satın alarak satış yapmayı Türkiyede bilen yok diyorum.BANS paketi ile satış yapan varsa söylesin.BANS Paketi için de internetten 'Build A Niche Store satış ebay' gibi yazıp ararsanız; BANS paketinin bir, Drop Shipping sistemi olmayıp satıcı için daha pratik eTicaret sistemi olduğunu görürsünüz.
Bu mesajdan alıntı yap