Ebru dersi verecek kisi araniyor.

Sonuçlanan İlanlar - Ebru dersi verecek kisi araniyor. ...

s.simsek25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

s.simsek25

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 23-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

11 yasinda kizim icin ebru dersi verecek ebru sanatini iyi bilen bir kisi aramakatayim. Dersin Istanbul Pendik de olmasi tercih sebebidir. Dersler 2 Hafta icerisinde gerceklestirilmek zorundadir. Duruma göre ders saatleri karsilikli görüsülürek ayarlanabilir. Ilgilenenler örnek calismalariyla birlikte lütfe mail yazsinlar. Saat ücreti olarak 30 TL ödenecektir.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 23-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Ebru dersi verecek kisi araniyor. veya Ebru dersi verecek kisi araniyor.sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..