ebru sergisi...eleştirin..ama akıl da verin :)

Afiş Tasarımı - ebru sergisi...eleştirin..ama akıl da verin :) Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar yarına yetiştirmem gerekiyor...bir yol gösterin, öneri sunun lütfen.kuru kuru eleştirip geçmeyin... fikire ihtiyacım var...

evenstar-1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evenstar-1

Eğitimci / İstanbul

Alt 10-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar yarına yetiştirmem gerekiyor...bir yol gösterin, öneri sunun lütfen.kuru kuru eleştirip geçmeyin... fikire ihtiyacım var
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle konuyu yanlış bölüme açtığınızı söyleyerek size yardımcı olayım...

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yanlış bölüme açılan başlıklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Eğer bu davranışta art niyet fark edilirse üyenin site ile ilişkisi sonlandırılır. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması sorumlunun inisiyatifindedir.…….
(Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır. Lütfen bundan sonra konu açarken ilgili bölümde olmasına dikkat ediniz.)

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-04-2009 #3
Afişin heryerinde ebru çok göz yorucu... Ebru çalışmasınız sadece afişinyan tarafında çok ince olmayan çok da kalın olmayan bir şeritte kullanbilirsiniz. Laleyi mutlaka kullanın ebru sergisi...eleştirin..ama akıl da verin :) Yazı karakterleriniz düz ve daha sade renklerde olursa dengeyi yakalarsınız. Tavsiyem ebrudaki renlerden kullanmanız... Ama 2-3 rengi geçmeyin elinizden geldiğince. Ebru yeterince renkli...Kolay gelsin ellerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
dandelo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dandelo(34)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İstanbul

Alt 10-04-2009 #4
sanki world de hazırlanmış gibi duruyor nesini eleştirelim. Neresinden tutsan elinde kalıcak bir iş.
Bu mesajdan alıntı yap
evenstar-1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evenstar-1

Eğitimci / İstanbul

Alt 10-04-2009 #5
sanki world de hazırlanmış gibi duruyor nesini eleştirelim. Neresinden tutsan elinde kalıcak bir iş.
bu eleştiriyi neye göre yaptığını bilemiyorum ama biraz ağır olmadı mı... saygı lütfen... öneride bulunun diye açtım konuyu aşağılanmak için değil...ayrıca world değil word...
Bu mesajdan alıntı yap