edius 4 efektlere keyframe vermek?

Edius - edius 4 efektlere keyframe vermek? Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar ben edius 4 e bir bakıyım dedim ama efektlere keyframe vermeyi bulamadım, youtube dan izlediğim edius 6 programlarında efekt setupunda keyframe var ama mesela edius 4 te ...

NaRe_TuRKeY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

NaRe_TuRKeY

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 09-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar ben edius 4 e bir bakıyım dedim ama efektlere keyframe vermeyi bulamadım, youtube dan izlediğim edius 6 programlarında efekt setupunda keyframe var ama mesela edius 4 te video ya blur vercem keyframe olarak ama keyframe yeri yok bilen var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 10-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar ben edius 4 e bir bakıyım dedim ama efektlere keyframe vermeyi bulamadım, youtube dan izlediğim edius 6 programlarında efekt setupunda keyframe var ama mesela edius 4 te video ya blur vercem keyframe olarak ama keyframe yeri yok bilen var mı?
genelde senin yaptığın işlem başladığında key verme işleminide otomatikman yapıyor edius ama yazarak anlatmak biraz teferruatlı olur
Bu mesajdan alıntı yap