Edius 4 playback stopped hatası

Edius - Edius 4 playback stopped hatası ...

gkanwest2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gkanwest2

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 13-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar edıus 4 kullanıyorum ve son bı kac gundur anlayamadıgım ve anlatamadıgım bı sorunlar ugrasıyorum en son care buraya konu acmak oldugunu dusundum yardımcı olursanız sevınırım..
timeline daki videoyu oynattıgımda ıkı sanıye ıcerısınde playback stopped dıyor tamam'a tıklıyorum tekrar oynattıgımda aynısını yapıyor. bu konu hakkında yardım ederseniz sevinirim..
saygılarımla..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 15-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar edıus 4 kullanıyorum ve son bı kac gundur anlayamadıgım ve anlatamadıgım bı sorunlar ugrasıyorum en son care buraya konu acmak oldugunu dusundum yardımcı olursanız sevınırım..
timeline daki videoyu oynattıgımda ıkı sanıye ıcerısınde playback stopped dıyor tamam'a tıklıyorum tekrar oynattıgımda aynısını yapıyor. bu konu hakkında yardım ederseniz sevinirim..
saygılarımla..
bu sorunu aşmak için L tuşuna basarak oynat videonu, edius 4 de en sık rastlanan sorunlardan birtanesidir bu. yanlız L harfine 1 kere bas birkaç kez basarsan çok hızlı oynatacaktır.

kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
alpidem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alpidem(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-05-2010 #3
Slm. Settings ayarlarından Application Settings'e girdiğiniz zaman orada solda playback seçeneğine gelin. Sağdaki menüde "stop playback at frame drop" diye bi seçenek var. Bu seçenek işaretliyse onu kaldırın. Böylece pc zorlansa bile oynatacak. O uyarıyı almayacaksınız.
Bu mesajdan alıntı yap
gkanwest2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gkanwest2

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 20-05-2010 #4
teşekkürler arkadaslar soyledıklerınız işime yaradı, ancak belli bi bolgeye render yapıp oynattıgım zaman sorun ortadan kalkıo, deneme yanılma yontemı Edius 4 playback stopped hatası)
Bu mesajdan alıntı yap
alpidem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alpidem(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-05-2010 #5
Edius 4 playback stopped hatası Güzel. Bi yoldan daha bahsedeyim duymadıysan daha önce. ctrl+space ile oynatma yaparsan render almana gerek kalmaz. O anda oynatmak için hafızasına alır ve oynatır. ctrl+space yaptığında time line'ın sol alt köşesinde buffer seçeneği çıkar. yüzde bilmem kaçsa doldurmaya başlar ve dolunca yüzde bitene kadar oynatır. Render almaktan daha iyi bi yol olduğunu düşünüyorum Edius 4 playback stopped hatası
Bu mesajdan alıntı yap