edius 5 de ses problemi

Edius - edius 5 de ses problemi ...

edius 5 de ses problemi
şima isimli Üye şimdilik offline konumundadır

şima

Hiç Biri / İstanbul

edius 5 de ses problemi

Alt 30-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar selam.
edius 5 e video attığımda ses olmuyor bazen.normalde media player da oynadığında var ama ediusa attığımda olmuyor.(evet timeline da VA kısmında oynatıyorum)
valla ben anlamadım bu işi yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 30-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar selam.
edius 5 e video attığımda ses olmuyor bazen.normalde media player da oynadığında var ama ediusa attığımda olmuyor.(evet timeline da VA kısmında oynatıyorum)
valla ben anlamadım bu işi yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler
alt kısımda a kanalı var o kanalı teemsil eden A hrfinin yanında bir hoparlör resmi var o aktif olmayabilir ona bir kere tıklayıp öyle dene bakalım olacak mı
Bu mesajdan alıntı yap

şima

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-03-2010 #3
alt kısımda a kanalı var o kanalı teemsil eden A hrfinin yanında bir hoparlör resmi var o aktif olmayabilir ona bir kere tıklayıp öyle dene bakalım olacak mı
yok onu da yaptım zaten de olmuyor.dün başka bir programda ses ile videoyu ayırdım,edius da A kısmına atıp videoya ekledim.tabi video sadece konuşma olduğundan ağzı tutturmak zor oldu ama oldu:smile:
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 31-03-2010 #4
yok onu da yaptım zaten de olmuyor.dün başka bir programda ses ile videoyu ayırdım,edius da A kısmına atıp videoya ekledim.tabi video sadece konuşma olduğundan ağzı tutturmak zor oldu ama oldu:smile:
bunu oturtabildiysen ne mutlu sana zira saniyeden bile kısa zamnda olan bir olayı tutturmuş oluyorsun ilk zamanlarda bende biraz zorlansamda artık oturtmada pek sıkıntı yok. yani sıkıntı yaşman sana tecrübe olmuş ilerde bunu daha iyi anlarsın
Bu mesajdan alıntı yap
alpidem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alpidem(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-03-2010 #5
Birde time line'ın üst kısmında iki seçenek var. Bu seçenekler ses ve video ile ilgili. Eğer bunlardan mesela ses işaretliyse timeline'a sürüklediğiniz videoda hem görüntü hem ses olsa bile timelina'a sadece ses'i atacaktır. Video simgesi işaretliyse sadece videoyu atıp otomatik olarak sesi iptal edecektir. Bu simgelerden biri işaretliyse bu yüzden bir problem yaşıyor olabilirsiniz.

edius 5 de ses problemi
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 01-04-2010 #6
Birde time line'ın üst kısmında iki seçenek var. Bu seçenekler ses ve video ile ilgili. Eğer bunlardan mesela ses işaretliyse timeline'a sürüklediğiniz videoda hem görüntü hem ses olsa bile timelina'a sadece ses'i atacaktır. Video simgesi işaretliyse sadece videoyu atıp otomatik olarak sesi iptal edecektir. Bu simgelerden biri işaretliyse bu yüzden bir problem yaşıyor olabilirsiniz.

edius 5 de ses problemi
alpidem kardeşimi tebrik ediyorum bu ihtimal benim aklıma gelmemişti gerçekten. ama hatırladığım kadarıyla arayüz tanıtımı ile ilgili derslerimin birisinde bu ikonların ne işe yaradığını anlatmıştım
Bu mesajdan alıntı yap

şima

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-04-2010 #7
alpidem kardeşimi tebrik ediyorum bu ihtimal benim aklıma gelmemişti gerçekten. ama hatırladığım kadarıyla arayüz tanıtımı ile ilgili derslerimin birisinde bu ikonların ne işe yaradığını anlatmıştım
onları da kontrol ettim aynı yere farklı bir video attığımda ses var ama bazılarında olmuor.yinede teşekkürler..:smile:
Bu mesajdan alıntı yap

şima

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-04-2010 #8
arkadaşlar
projeyi kaydedip kapatıp, tekrar açtığım videolar ve sesler kullanılamaz oluyor.ne kadar materyal varsa hepsinin üstü kırmızı çizgilerle çiziliyor ve tekrar yüklemem gerekiyor...
bu saçma durum için yardımlarınızı rica ediyorum...teşekkürleredius 5 de ses problemi
Bu mesajdan alıntı yap
alpidem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alpidem(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-04-2010 #9
Projeyle ilgili dosyaların ya da dosyaların bulunduğu klasörlerin, alt klasörlerin isimlerinde ve yerlerinde değişiklik yaptınız mı?
Bu mesajdan alıntı yap

şima

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-04-2010 #10
Projeyle ilgili dosyaların ya da dosyaların bulunduğu klasörlerin, alt klasörlerin isimlerinde ve yerlerinde değişiklik yaptınız mı?

yapsamda yapmasamda oluyor,bu yüzden anlamadım :hmm2:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları