Edius 5'te Capture Nasıl Yapılıyor? Çok Önemli...

Edius - Edius 5'te Capture Nasıl Yapılıyor? Çok Önemli... Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar; Edius 5 kullanıyorum ve hayatımda ilk defa kasetten görüntü almam gerekiyor ve tahminimce 3 ay boyunca bu böyle devam edecek. Ne yapmam gerekiyor. Lütfen yardımcı olun......

seckinsahin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seckinsahin

Hiç Biri / İstanbul

Dosya23

Alt 07-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar;

Edius 5 kullanıyorum ve hayatımda ilk defa kasetten görüntü almam gerekiyor ve tahminimce 3 ay boyunca bu böyle devam edecek. Ne yapmam gerekiyor. Lütfen yardımcı olun...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 07-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar;

Edius 5 kullanıyorum ve hayatımda ilk defa kasetten görüntü almam gerekiyor ve tahminimce 3 ay boyunca bu böyle devam edecek. Ne yapmam gerekiyor. Lütfen yardımcı olun...
capture kartını pc ne taktın ve driver larını yüklediğini farzediyorum
bunu yaptıktan sonra edius ta izleme penceresinin üst kısmındaki capture yazısına tıkla açılan pencerede sd veya hd seçeneği çıkacak karşına orda sana uygun olan hangisi ise onu seç bunu yapınca izleme penceresinde kasette oynattığın görüntüyü göreceksin ardından f9 tuşuna basarak capture işlemine başlayabilirsin eğer yapamazsan bana tekrar yaz ben sana kısa bir video hazırlarım yada resimli anlatım koyarım
Bu mesajdan alıntı yap

seckinsahin

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-03-2012 #3
Abi vallaha cok iyi olur ya. Birde herseyi yaptiktan sonra kamera dan goruntuyu oynaticam edius kaydedecek ole mi? Yani sacma bir ornek vereyim; eskiden kasete ses kaydi yapilirdi bunu gibi anladigim kadariyla. Kaset hazirlanir ayarlari yapilir kayit baslar ve diger kaset oynatilir sarki calar digeri kaydeder. Bu tarz bise galiba? Ama sen yine de ufak capli bir video zahmetinde bulunursan cok iyi olur. Eyw abi sagolasin.
Bu mesajdan alıntı yap

seckinsahin

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-03-2012 #4
capture kartını pc ne taktın ve driver larını yüklediğini farzediyorum
bunu yaptıktan sonra edius ta izleme penceresinin üst kısmındaki capture yazısına tıkla açılan pencerede sd veya hd seçeneği çıkacak karşına orda sana uygun olan hangisi ise onu seç bunu yapınca izleme penceresinde kasette oynattığın görüntüyü göreceksin ardından f9 tuşuna basarak capture işlemine başlayabilirsin eğer yapamazsan bana tekrar yaz ben sana kısa bir video hazırlarım yada resimli anlatım koyarım
Abi vallaha cok iyi olur ya. Birde herseyi yaptiktan sonra kamera dan goruntuyu oynaticam edius kaydedecek ole mi? Yani sacma bir ornek vereyim; eskiden kasete ses kaydi yapilirdi bunu gibi anladigim kadariyla. Kaset hazirlanir ayarlari yapilir kayit baslar ve diger kaset oynatilir sarki calar digeri kaydeder. Bu tarz bise galiba? Ama sen yine de ufak capli bir video zahmetinde bulunursan cok iyi olur. Eyw abi sagolasin.
Bu mesajdan alıntı yap