EDIUS 6.01 Genel Görüntü Efektleri Hakkında Yardım

Edius - EDIUS 6.01 Genel Görüntü Efektleri Hakkında Yardım ...

DannyOnline isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DannyOnline

Webmaster / Muğla

Dosya22

Alt 20-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar EDIUS 6.01 kurdum daha yeni. Henüz herhangi bir effekt vesaire yüklemedim. 3D, Zoom, Pan, Pip ve Blur effektlerini yoğunlukla kullanmayı düşünüyorum. Bir kaç arama yaptım ama EDIUS 6 versiyonu ile ilgili bir ders bulamadım. Bir kaç başlıkta ders videoları var ama HotFile sitesi videoları kaldırmış sanırım. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Effekt falan yüklemem gerekiyor mu? Gerekiyorsa nereden bulup yükleyebilirim EDIUS 6.01 versiyonunun bu effektlerini?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 20-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
[quote=DannyOnline;887285]Arkadaşlar EDIUS 6.01 kurdum daha yeni. Henüz herhangi bir effekt vesaire yüklemedim. 3D, Zoom, Pan, Pip ve Blur effektlerini yoğunlukla kullanmayı düşünüyorum. Bir kaç arama yaptım ama EDIUS 6 versiyonu ile ilgili bir ders bulamadım. Bir kaç başlıkta ders videoları var ama HotFile sitesi videoları kaldırmış sanırım. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Effekt falan yüklemem gerekiyor mu? Gerekiyorsa nereden bulup yükleyebilirim EDIUS 6.01 versiyonunun bu effektlerini?[

aradığın tarzda efeckt ler için new blue fx paketinde fazlasıyla var birde prodad eklentisi var edius için onu bulabilirsen oda çok işnine yarar.

kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
kayasli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kayasli

Hiç Biri / Ankara

prodad eklentisi

Alt 09-02-2011 #3
Hocam bu prodad eklentisi ediusa nasıl eklenecek? Bir türlü yapamadım yardımcı olurmusunuz...:sweating:
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 09-02-2011 #4
Hocam bu prodad eklentisi ediusa nasıl eklenecek? Bir türlü yapamadım yardımcı olurmusunuz...:sweating:
şidi burdan sana nasıl yardımcı olurum bilmiyorum ama sana şöyle söyleyeyim prodad dosyasının içinde kaç tane setup varsa sırayla hepsini kurmalısın EDIUS 6.01 Genel Görüntü Efektleri Hakkında Yardım
Bu mesajdan alıntı yap

kayasli

Hiç Biri / Ankara

Ediusa efekt eklemek.

Alt 10-02-2011 #5
Arkadaşlar ediusa blue fx eklemeye çalıştım ama maalesef bunu beceremedim. Bu efektlerin nasıl ekleneceği hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi acaba?...
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 10-02-2011 #6
Arkadaşlar ediusa blue fx eklemeye çalıştım ama maalesef bunu beceremedim. Bu efektlerin nasıl ekleneceği hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi acaba?...
paketin içindeki dosyaların kurulumunu yaptıktan sonra programın içerisinde göremiyorsan uyumsuz bir versiyon kullanıyorsun demektir.
Bu mesajdan alıntı yap

kayasli

Hiç Biri / Ankara

Alt 11-02-2011 #7
Hocam proğramı setup ederken select version kısmında TGV EDIUS seçenegi var ve bende onu seçiyorum. Kullandığım edius 6.01 versiyonu.blue fx ide bu siteden edius v.6 ya uyumlu olduğunu götdüğüm için indirip kurdum ama maalesef dosyaları ediusun altında görüyorum ama açınca efekler bölümünde göremiyorum... Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 11-02-2011 #8
Hocam proğramı setup ederken select version kısmında TGV EDIUS seçenegi var ve bende onu seçiyorum. Kullandığım edius 6.01 versiyonu.blue fx ide bu siteden edius v.6 ya uyumlu olduğunu götdüğüm için indirip kurdum ama maalesef dosyaları ediusun altında görüyorum ama açınca efekler bölümünde göremiyorum... Saygılar.
bu pakette toplam kaç adet efeckt ve filtre paketi var kurulumunu yaptığın. yani paketteki dosyalardan mesela art blend eklentisini kurdun diyelim bunu programın içinde göremiyormusun..
Bu mesajdan alıntı yap

kayasli

Hiç Biri / Ankara

Alt 11-02-2011 #9
bu pakette toplam kaç adet efeckt ve filtre paketi var kurulumunu yaptığın. yani paketteki dosyalardan mesela art blend eklentisini kurdun diyelim bunu programın içinde göremiyormusun..
Aynen öyle hocam. Kurdum ve serial istedi onu ekledim ve aktive ettim. Ayrıcada edius un atınada attım. ama dediğim gibi proğramın içinde efekt bölümünde maalesef göremiyorum... :sweating::crying:
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 12-02-2011 #10
Aynen öyle hocam. Kurdum ve serial istedi onu ekledim ve aktive ettim. Ayrıcada edius un atınada attım. ama dediğim gibi proğramın içinde efekt bölümünde maalesef göremiyorum... :sweating::crying:

kesinlikle uyumsuz bir versiyon kullanıyorsun bu anlattıkların tamammen uyumsuz bir versiyon kurduğunda olacak şeyler, bence başka yerden tekrar bulmayı dene
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
edıus effekt ders zoom