Edius 6.05 +HD/SD Analog ve HDMI Giriş Çıkışlı Storm

Edius - Edius 6.05 +HD/SD Analog ve HDMI Giriş Çıkışlı Storm Sponsorlu Bağlantılar Aranızda yeniyim ama uzun yıllardır sektördeyim, final,avid,after,shop ve media compress kullanıyorum ancak edius ilk göz ağrım. Önceleri hızlı işler için tek adresti ama şimdi geniş kapsamlı işler içinde ...

ardac isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ardac

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Alt 04-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aranızda yeniyim ama uzun yıllardır sektördeyim, final,avid,after,shop ve media compress kullanıyorum ancak edius ilk göz ağrım. Önceleri hızlı işler için tek adresti ama şimdi geniş kapsamlı işler içinde yeterli bir pc ile kullanılabilir.

Sistemim : 2.4 x 2 Quard-Core Xeon

32 ram

PNY Quadro 2000 1 GB GDDR5 Ekran Kartı

120 gb ssd hardsik

Böyle bir sistede Ediusun nasıl çalıştığını merak edenlere iki kelime edeyim, BENCE BİR NUMARA.

Öğrenme sürecindeki arkadaşlara her türlü sorunlarında yardımcı olmaya çalışacağım elimden geldiğinde bu arada yazılımlarım lisanslı, alacak arkadaşlara akratek ile bağlantı kurup yardımcı olabilirim.

İyi günler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 05-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Aranızda yeniyim ama uzun yıllardır sektördeyim, final,avid,after,shop ve media compress kullanıyorum ancak edius ilk göz ağrım. Önceleri hızlı işler için tek adresti ama şimdi geniş kapsamlı işler içinde yeterli bir pc ile kullanılabilir.

Sistemim : 2.4 x 2 Quard-Core Xeon

32 ram

PNY Quadro 2000 1 GB GDDR5 Ekran Kartı

120 gb ssd hardsik

Böyle bir sistede Ediusun nasıl çalıştığını merak edenlere iki kelime edeyim, BENCE BİR NUMARA.

Öğrenme sürecindeki arkadaşlara her türlü sorunlarında yardımcı olmaya çalışacağım elimden geldiğinde bu arada yazılımlarım lisanslı, alacak arkadaşlara akratek ile bağlantı kurup yardımcı olabilirim.

İyi günler.

aramıza hoşgeldin, bilgilerinle arkadaşlara yardımcı olmak istemeni şiddetle destekliyorum

kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
edius