edius 6.1 yükledim psd açılmıyor

Edius - edius 6.1 yükledim psd açılmıyor ...

mynisan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mynisan

Webmaster / İstanbul

Alt 24-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar selam;
Yeni bir bilgisayar aldığım için yeniden kurulum yapmam gerekti bende edius 6.1 trial kurdum, ama psd dosyaları bin penceresine atamıyorum, acaba trial olduğu için mi böyle oluyor?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mynisan

Webmaster / İstanbul

Alt 24-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
edius 6.1 yükledim psd açılmıyor sabah sabah cevap beklemek çokmu iyi niyetli bir beklenti olur. Poyrazhan55 abi süper kahraman yetişş edius 6.1 yükledim psd açılmıyor)
Bu mesajdan alıntı yap
poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 24-02-2011 #3
Arkadaşlar selam;
Yeni bir bilgisayar aldığım için yeniden kurulum yapmam gerekti bende edius 6.1 trial kurdum, ama psd dosyaları bin penceresine atamıyorum, acaba trial olduğu için mi böyle oluyor?
ya dostum bir ara bende jpeg atamadım programa ne yaptıysam olmadı kaldırıp tekrar kurdum sorun gitti, ayrıca bende de 6.1 kurulu ve psd dosyalarını normal olarak alıyor. sen tekrar kaldırıp kurmayı bir dene istersen
Bu mesajdan alıntı yap

mynisan

Webmaster / İstanbul

Alt 24-02-2011 #4
tamam en basit çözüm bu olur tekrar kaldırıp deneyeyim, uzun zaman sonra tekrar merhaba edius 6.1 yükledim psd açılmıyor
Bu mesajdan alıntı yap
poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 25-02-2011 #5
tamam en basit çözüm bu olur tekrar kaldırıp deneyeyim, uzun zaman sonra tekrar merhaba edius 6.1 yükledim psd açılmıyor
aramıza hoşgeldin edius 6.1 yükledim psd açılmıyor))
Bu mesajdan alıntı yap
ozknckr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozknckr

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-02-2011 #6
orjinal sitesinde 6.0.2 pack geldi. tüm sorunlar fixlendi.. indirim kurarsanız.. herşey çözülcektir.
Bu mesajdan alıntı yap
pederx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pederx(39)

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 25-03-2011 #7
ben ediusu kuramıyorum acaba elimdeki sistemden midir anlayamadım bana edius 6 için gerekli olan sistem konfigürayyonunu yada parçalarını yaza bilirmisiniz şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
[hdg] isimli Üye şimdilik offline konumundadır

[hdg]

Forumdan Uzaklaştırıldı

Öğrenci (Grafik) / Konya

Alt 21-07-2011 #8
EDIUS 6.01 DE yaşamış olduğunuz sorun yazılımdan kaynaklanmaktadır. Bu sorun edius 6.02 de çözüldü ama başka konularda P2 Capture sorunu gibi konular 6.02 devam ediyor. Grass Valley bu sorunu çözmek adına EDIUS 6.03 UPGRADE çıkardı. Ayrıntılı bilgi için www.akratek.com - 'dan ulaşabilirsiniz edius 6.1 yükledim psd açılmıyor
Bu mesajdan alıntı yap