Edius Boyut Acil Yardım Lütfen

Edius - Edius Boyut Acil Yardım Lütfen ...

asdasdaerk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asdasdaerk

Grafiker / Hatay

Dosya15

Alt 13-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ediusta 1024*768 e proje açtım. Photoshoptada 1027*768 px çalışma yaptım fakat tam oturmadı. Çok farklı durdu. nasıl tam oturtabilirim ekrana
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efrom_cs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efrom_cs

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sanırım forumdaki en tuhaf sorunlarla siz karşılaşıyorsunuz :P
Ediusta açtığınız projede bir sorun olmasın bir kontrol edin " Settings>project settings " ten. Bir defasında benzer bir şey yaşamıştım, sonradan sorunun bende olduğunu farketmiştim. PS de açtığım projeyi 1024x768 px değil de mm yapmış olduğumu farketmiştim mesela.. Bi kontrol edip emin olun ölçülerden Edius Boyut Acil Yardım Lütfen eğer ölçüler doğruysa ve yine de oturmuyorsa sadece bi fikir olarak söylüyorum bunu PS deki projenizin dpi sini düşürün :S (bana bile alakasız geldi ama, bi deneyin Edius Boyut Acil Yardım Lütfen)
Bu mesajdan alıntı yap
poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 19-10-2011 #3
[quote=asdasdaerk;1001252]Ediusta 1024*768 e proje açtım. Photoshoptada 1027*768 px çalışma yaptım fakat tam oturmadı. Çok farklı durdu. nasıl tam oturtabilirim ekrana[/QU

Oedius 1024*768 fhotoshop 1027*768 ve oturmuyor rakamlarda farklılık mı var yoksa yanlışlıkla mı yazdınız
Bu mesajdan alıntı yap

asdasdaerk

Grafiker / Hatay

Alt 19-10-2011 #4
[quote=poyrazhan55;1002861]
Ediusta 1024*768 e proje açtım. Photoshoptada 1027*768 px çalışma yaptım fakat tam oturmadı. Çok farklı durdu. nasıl tam oturtabilirim ekrana[/QU

Oedius 1024*768 fhotoshop 1027*768 ve oturmuyor rakamlarda farklılık mı var yoksa yanlışlıkla mı yazdınız
ölçüler 1024*768 olması lazım diğerini yanlış yazmışım. Kusura bakmayın şefim
Bu mesajdan alıntı yap

asdasdaerk

Grafiker / Hatay

Alt 19-10-2011 #5
Sanırım forumdaki en tuhaf sorunlarla siz karşılaşıyorsunuz :P
Ediusta açtığınız projede bir sorun olmasın bir kontrol edin " Settings>project settings " ten. Bir defasında benzer bir şey yaşamıştım, sonradan sorunun bende olduğunu farketmiştim. PS de açtığım projeyi 1024x768 px değil de mm yapmış olduğumu farketmiştim mesela.. Bi kontrol edip emin olun ölçülerden Edius Boyut Acil Yardım Lütfen eğer ölçüler doğruysa ve yine de oturmuyorsa sadece bi fikir olarak söylüyorum bunu PS deki projenizin dpi sini düşürün :S (bana bile alakasız geldi ama, bi deneyin Edius Boyut Acil Yardım Lütfen)
çok acemi olmamdan kaynaklanıyor olabilir Edius Boyut Acil Yardım Lütfen)
Bu mesajdan alıntı yap