EDİUS Hakkında Sorularınız..

Edius - EDİUS Hakkında Sorularınız.. Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar öncelikle Edius hakkında bikaç hatırlatma yapmak istiyorum EDIUS 3 bazı kişiler tarafından cracklendi ve herkes kullanabiliyor şu an bazı arkadaşlar programı bulupr indiriyor ve 30 gün kısıtlı ...

demirhanca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demirhanca(40)

Boardcast Design

Grafiker / Balıkesir

Alt 14-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar öncelikle Edius hakkında bikaç hatırlatma yapmak istiyorum EDIUS 3 bazı kişiler tarafından cracklendi ve herkes kullanabiliyor şu an bazı arkadaşlar programı bulupr indiriyor ve 30 gün kısıtlı kullanımı görünce bunu nasıl düzeltebiliriz filan diye soruyorlar Edıus 3 ten sonra Canopus bundle kart çıkarttı o kartı satın almadan 3 ten sonra hiç bir versiyonu kullanamazsınız program 30 gün sonra kendini kitler ve bundle kart sorar yani kısacası o aparat olmadan kullanılmıyor bunun için kimse boşuna uğraşmasın bunu açıklama gereği duymamın sebebide çok karşılaştığım bir olay olmasıydı..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

power_aek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

power_aek

Öğrenci

Alt 01-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
edius 4,5 de alt yazı geçiremiyorum nasıl oluyor
Bu mesajdan alıntı yap
yolcuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yolcuu

Grafiker / İstanbul

Alt 02-03-2009 #3
Edius bana güzel bir program. Ama eksikleri var gibi.
Bu mesajdan alıntı yap
huso87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

huso87

Öğrenci (Diğer) / Antalya

Alt 10-04-2009 #4
Selam arkadaşlar ben Edius 5 kullanmaya yeni başladım videoyu export ettikten sonra mb olarak çok fazla oluyor görüntü 2 dakikalık görüntü 500 mb oluyor örneğin bunun ayarının nereden yapıldığını bilen varsa yardımcı olabilir mi? Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 11-04-2009 #5
Render ile ilgili görsel ders hazırlamıştım ben
Bu mesajdan alıntı yap

huso87

Alt 12-04-2009 #6
Ben ilk iki arayüz dersinizi izledim çok yararlı olduğunu düşünüyorum emeklerinizden dolayı teşekkür ederim.Ben Antalya'da sinema-tv okuyorum.Peki bu renderla ilgili dersi nerden indirebilirim arayüzleri buldum ama renderi bulamadım.Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap

huso87

Alt 12-04-2009 #7
Bir yerde render derslerinizi buldum fakat link zaman aşımına uğramıştı yardımcı olursanız çok sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 12-04-2009 #8
Bir yerde render derslerinizi buldum fakat link zaman aşımına uğramıştı yardımcı olursanız çok sevinirim
zaten ben nette sadece 2 sitede ders paylaşımı yapıyorum lütfen nerde hangi sitede bu dersimi bulduğunu özel mesaj atarak söylermisin bana

bazı emek hırsızları olduğu konusunda uyarılar aldım bu aralar benim onca emek vererek hazırladığım dersleri kendi sunumlarıymış gibi forumlarda paylaşan kişiler olduğunu duydum o yüzden bana yazmanı rica ediyorum arkadaşım

render işle ilgili link i daha yeni oldu güncelleyip yenilemiştim çünkü

bu arada haftaya 12 günlük bi seminer için antalyada olacağım orada diğer derslerimi hazırlamak için yeterli vakit bulacağımı düşünüyorum EDİUS Hakkında Sorularınız..
Bu mesajdan alıntı yap

demirhanca(40)

Boardcast Design

Grafiker / Balıkesir

Alt 13-04-2009 #9
edius 4,5 de alt yazı geçiremiyorum nasıl oluyor
Title motion pro da yazını yaz Crawl ile alt yazı yapabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap

demirhanca(40)

Boardcast Design

Grafiker / Balıkesir

Alt 13-04-2009 #10
Selam arkadaşlar ben Edius 5 kullanmaya yeni başladım videoyu export ettikten sonra mb olarak çok fazla oluyor görüntü 2 dakikalık görüntü 500 mb oluyor örneğin bunun ayarının nereden yapıldığını bilen varsa yardımcı olabilir mi? Saygılar
AVI mi yapıyorsun ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
edius, hakkinda, sorulariniz