edius hata acil yardım

Edius - edius hata acil yardım ...

edius hata acil yardım
neo_26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neo_26

Hiç Biri / Eskişehir

edius hata acil yardım

Alt 08-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

edius 5 kullanıyorum projede çalışırken birden ekrana edius.exe bir sorunla karşılaştı ... diyerek programı kapatıyor. daha önceki sürümlerde de aynı hatayı vermişti aynı bilgisayarda yardımcı olursanız sevinirim.:worried:

edius hata acil yardım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

zelda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zelda

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 11-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba

edius ta bin klasörüne fotograf çağıramıyorum hata veriyor dosya türü kısmında da ayar yapamadım ama bunun dışında müzik çağırabildim..lütfen acil yardımınıza ihtiyacım var
Bu mesajdan alıntı yap
demirhanca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demirhanca(40)

Boardcast Design

Grafiker / Balıkesir

Alt 16-05-2009 #3
edius 5 kullanıyorum projede çalışırken birden ekrana edius.exe bir sorunla karşılaştı ... diyerek programı kapatıyor. daha önceki sürümlerde de aynı hatayı vermişti aynı bilgisayarda yardımcı olursanız sevinirim.:worried:
Bazen banada yapıyordu devamlımı yapıyor bunu genelde açtığın projede sorun varsa verir bu hatayı farklı bir isimle çalıştığın projeyi kaydedip deneyebilirsin sanırım sorunun düzelir

merhaba

edius ta bin klasörüne fotograf çağıramıyorum hata veriyor dosya türü kısmında da ayar yapamadım ama bunun dışında müzik çağırabildim..lütfen acil yardımınıza ihtiyacım var
Çağırmak istediğiniz resimin uzantısı nedir ?
Bu mesajdan alıntı yap
fatma87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatma87

Grafiker / Denizli

Alt 25-05-2009 #4
benim de aynı hatayı veriyor jpeg leri açmıyor. bmp yi açıyor sadece. ve durup dururken kapanıyor
Bu mesajdan alıntı yap
demirhanca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demirhanca(40)

Boardcast Design

Grafiker / Balıkesir

Alt 26-05-2009 #5
Title Motion Pro ile ekleyebilirsiniz jpeg resimleri bin e çağıramıyorsanız
Bu mesajdan alıntı yap
neo_26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neo_26

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 26-05-2009 #6
isimden kaynaklanacağını sanmıyorum. türkce karekter kullanmıyorum, sistem denmi kaynaklanıor dicem ama ekran kartını değiştirdim, edius kartı vardı onu da çıkarttım ama yinede olmadı format çektim tekrar kurdum , farklı bilgisayarda gayet sorunsuz çalışıyor ama verdiğim özellikteki bilgisayarda sorun veriyor.
Bu mesajdan alıntı yap
searchme isimli Üye şimdilik offline konumundadır

searchme

Webmaster / Antalya

Alt 03-07-2010 #7
eğer webcam takılı ise cıkarıp çalışın arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
alpidem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alpidem(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-07-2010 #8

edius hata acil yardım
Slm. Demirhanca'nın da dediği gibi farklı bir isimle kaydetmekte yarar var. Kaydettikten sonra autosave dosyalarını silmeni tavsiye ederim. Bazen sorun yaratabiliyorlar.

Çalıştığın proje hakkında bilgim yok ama yükse çözünürlüklü çalışıyorsan yine bu hatayı alabilirsin. Edius ile full hd çalışmak ciddi bir sorun. hd render alırken hata veriyor. parça parça render alman ve sonra dosya çıktısı alman lazım diye düşünüyorum.

İşletim sistemi nedir edius update i ile birlikte mi yükledin... ürün orjinal değilse system 32 den crack dosyalarını ve program files tan canopus klasörünü kaldırıyor musun

ACE mega codec pack paketi yüklüyse onu silmeni tavsiye edebilirim. Bu yüzden de çoğu zaman hata verebiliyor.

Projenin bulunduğu diskten itibaren çalıştığın projenin alt klasörlerinde türkçe karakter olmadığını varsayıyorum. Varsa değiştir. Bu, dosya çağırırkende hataya sebep olabiliiyor.
Bu mesajdan alıntı yap
ceboli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ceboli(36)

Grafiker / Malatya

Alt 12-02-2011 #9
kesin çözümü yazıyorum arkadaslar..quick tıme 7 yi yükleyin sadece sorun yuzde yüz cozulur
Bu mesajdan alıntı yap