Edius kurgu-montaj dersi verilir - Ankara

Sonuçlanan İlanlar - Edius kurgu-montaj dersi verilir - Ankara ...

DEEQIM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DEEQIM

Hiç Biri / Ankara

Alt 08-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Edius kurgu-montaj dersi verilir

Program/Seviye: İleri düzeyde

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: ileri düzeyde edius programını kullanmayı ve programa hakim olmayı isteyen arkadaşlara kurgu-montaj dersi verilir. Ayrıca derslerde görüntü seçme nedir? nerde nasıl bir görüntü verilir? görüntü özellikleri nelerdir? haber montajı nasıl yapılır ? tanıtım filmlerinde nasıl görüntü kullanılmalı ? belgeselde ediusta nasıl yapılır? v.b konularda da bilgi sahibi olabilirsiniz. Herkes program kullanabilir ama herkes kurgu-montajcı değil sizin farkınız burada olacak.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Edius kurgu-montaj dersi verilir - Ankara - Edius kurgu-montaj dersi verilir - Ankara ya da Edius kurgu-montaj dersi verilir - Ankara da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Edius kurgu-montaj dersi verilir - Ankara İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Edius kurgu-montaj dersi verilir - Ankara | Edius kurgu-montaj dersi verilir - Ankara

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..