Edius Özel ders - İstanbul

İş Veren İlanları - Edius Özel ders - İstanbul ...

EdiusOp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EdiusOp

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Edius Özel ders

Program/Seviye: Edius

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Çalışmak istediğiniz alana uygun olarak Edius dersi veriyorum. 10 yıldır medya'da kurgu op. ve kurgu şefi olarak görev almaktayım. Ders almak isteyenler özel mesaj yoluyla ulaşabilirler.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Edius Özel ders - İstanbulEdius Özel ders - İstanbulEdius Özel ders - İstanbulEdius Özel ders - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap