edius a plugins yükleme

Edius - edius a plugins yükleme Sponsorlu Bağlantılar edius a plugins nasıl plugins yüklenir acil. yardım.ve after effectteki pluginler ediusta çalısırmı nasıl atılır.aradım bulamadım forumda....

edius a plugins yükleme
kal_el isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kal_el

Öğrenci (Diğer) / Ordu

edius a plugins yükleme

Alt 18-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

edius a plugins nasıl plugins yüklenir acil. yardım.ve after effectteki pluginler ediusta çalısırmı nasıl atılır.aradım bulamadım forumda.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 19-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
edius a plugins nasıl plugins yüklenir acil. yardım.ve after effectteki pluginler ediusta çalısırmı nasıl atılır.aradım bulamadım forumda.
prodad,vitascene,new blue efeckt ve after efeckt plug-in leri mevcut bunları herhangi bir program kurar gibi kurman gerekli ardından kurmuş olduğun plug in i (diyelim ki efeckr plug-in i kurdun ) kendi ilşikili klasöründe bulursun mesela efeckt paletinde, yada filter menüsünün içerisinde
Bu mesajdan alıntı yap

kal_el

Öğrenci (Diğer) / Ordu

Alt 21-11-2011 #3
çok tesekkür ederim...fakat bende şimdi after effect yüklü bu effekleri nasıl edius a tanıtcam yoksa tekrardan mı yüklemek gerekio.biraz karışık anlattım galiiba :d
Bu mesajdan alıntı yap
poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 23-11-2011 #4
çok tesekkür ederim...fakat bende şimdi after effect yüklü bu effekleri nasıl edius a tanıtcam yoksa tekrardan mı yüklemek gerekio.biraz karışık anlattım galiiba :d
sende hangi versiyon vardı
Bu mesajdan alıntı yap

kal_el

Öğrenci (Diğer) / Ordu

Alt 23-11-2011 #5
Bende edius 6 var
Bu mesajdan alıntı yap
slmnsonmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

slmnsonmez

Grafiker / İstanbul

Alt 09-01-2012 #6
Arkadaşlar kafakı kıracam nerdeyse bu edius 6 ya pluginleri nasıl kuruyoruz. bir türlü başaramadım gitti. 64 bit işletim sistemi. Bilen varmı aranızda.
Bu mesajdan alıntı yap
DEEQIM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DEEQIM

Hiç Biri / Ankara

Alt 10-01-2012 #7
arkadaslar edius 6 versiyona after fx deki bazı efekleri yüklemniz mümkün mesela after fx yüklü olan magic bullet looks eklntisini edius 6ya taşıbilirsiniz. bunun için yapmanız gereken edius system setting/after effects plug-in bridge kısmından add kısmına tıklayıp magic bullet looks efektinin yüklü oldugu dosyayı bulup oradan looks efeks uzantısını eklemek yeterli olacaktır. artık after fx plug-ini olan magic bullet looks efektini edius 6 üzerinden kullanabilirsiniz edius a plugins yükleme
Bu mesajdan alıntı yap
umittates isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umittates

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 08-09-2012 #8
Merhaba arkadaşlar. Edius programına magic buller locks plugn yükleyemiyorum. Dediklerinizin aynısını yaptım edius 6 ve after effects cs6 yükledim. Magic bullet lock yükledim, Effect paneline after effetcs plugn gelmiyor. Bu sorunu nasıl çözerim. Şimdiden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
kawinra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kawinra

Hiç Biri / Adana

çok iyi

Alt 04-03-2017 #9
süper süper süper elinize sağlıkedius a plugins yükleme
Bu mesajdan alıntı yap