edius

Edius - edius ...

edius
alevx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alevx

Grafiker / Ordu

edius

Alt 26-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

iyi günler ben edıus4 kullanıyorum kesilmiş iki görüntü arasına geçiş effectleri yada filter uygulamak istiyorum.fakat sadece 1 tane ekleyebiliyorum diğer geçiş effectleri nerede bulamıyorum ayrıca 3 d picture in picture uyguluyorum videoya sonra ayarlarını nereden bulacağımı bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

ayrıca be daha fazla effect eklemek istiyorum örneğin new blue effect gibi effectler bulmak istiyorum. acaba edius 4 için uyumlu paketleri nereden bulabilirim?

bu plug inleri edius2A NASIL EKLERİM ACABA AYRINTILI BİR şekilde anlatacak biri var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 26-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
iyi günler ben edıus4 kullanıyorum kesilmiş iki görüntü arasına geçiş effectleri yada filter uygulamak istiyorum.fakat sadece 1 tane ekleyebiliyorum diğer geçiş effectleri nerede bulamıyorum ayrıca 3 d picture in picture uyguluyorum videoya sonra ayarlarını nereden bulacağımı bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

ayrıca be daha fazla effect eklemek istiyorum örneğin new blue effect gibi effectler bulmak istiyorum. acaba edius 4 için uyumlu paketleri nereden bulabilirim?

bu plug inleri edius2A NASIL EKLERİM ACABA AYRINTILI BİR şekilde anlatacak biri var mı?
3d için ders hazırladım yakında siteye koyacağım takipedersen yararlanabileceğin bir ders olacaktır, edius ta new blue fx için internette demo sürümleri mevcut indirip kurabilirsin, edius ile ilgili filtreler dersimde filtrelerin nerede olduğu ve nasıl kullanılacağı detylı şekilde anlattım izlemeni öneririm

kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
espiyonaj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

espiyonaj

Fotoğrafçı / İstanbul

slm

Alt 30-03-2011 #3
3d için ders hazırladım yakında siteye koyacağım takipedersen yararlanabileceğin bir ders olacaktır, edius ta new blue fx için internette demo sürümleri mevcut indirip kurabilirsin, edius ile ilgili filtreler dersimde filtrelerin nerede olduğu ve nasıl kullanılacağı detylı şekilde anlattım izlemeni öneririm

kolay gelsin
iyi aksamlar konusabilirmiyiz eger mahsuru yoksa sizinle özel msj atamıyorum
eklerseniz konusabilirmiyiz
Bu mesajdan alıntı yap
poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 30-03-2011 #4
iyi aksamlar konusabilirmiyiz eger mahsuru yoksa sizinle özel msj atamıyorum
eklerseniz konusabilirmiyiz
konu nedir güzel kardeşim buradan sorabilirsin