EDIUS Türkçe e-book ve tüm tutoriallerim silinmiş.

Edius - EDIUS Türkçe e-book ve tüm tutoriallerim silinmiş. ...

MIY1988 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MIY1988

Öğrenci (Diğer) / Mardin

Alt 25-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selâm,

EDIUS Türkçe e-book paylaşılmıştı fakat o e-book ile poyrazhan abimizin paylaşmış olduğu tüm tutorialler yanlışlıkla silinmiş. Acaba elinde olan bir arkadaş upload edip buraya ekleyebilir mi ?

Gerçekten ben de çok şaşırdım. Özenerek o tutorialleri masaüstümdeki EDIUS klasörüme yerleştirmiştim fakat silinmiş.

Yardımcı olur iseniz çok sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 25-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Selâm,

EDIUS Türkçe e-book paylaşılmıştı fakat o e-book ile poyrazhan abimizin paylaşmış olduğu tüm tutorialler yanlışlıkla silinmiş. Acaba elinde olan bir arkadaş upload edip buraya ekleyebilir mi ?

Gerçekten ben de çok şaşırdım. Özenerek o tutorialleri masaüstümdeki EDIUS klasörüme yerleştirmiştim fakat silinmiş.

Yardımcı olur iseniz çok sevinirim.
ibrahim linlerden indiremiyormusun dostum
Bu mesajdan alıntı yap
MIY1988 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MIY1988

Öğrenci (Diğer) / Mardin

Alt 25-04-2011 #3
Oo Zafer abi selâm. Önce sana facebook'tan sorayım dedim, sonra konu açmak daha iyi olur diye düşündüm. Linklerden sadece arayüz anlatımını indirebildim. render olayı falan silinmiş. Sanırım sistem bir süre sonra otomatik olarak siliyor. EDIUS e-book'u da buldum üstte demirhanca arkadaş paylaşmıştı. Tek link olarak indirdim. Diğer dersleri izlemek istememin sebebi, olayı tam kavramamış olmamdı. Nerede ise 2 saatlik dersler ve uygulama ile en az 5-6 saate çıkıyordu. O açıdan önemli idi ama hayırlısı olsun. Silinmesine tabi ki şaşırdım ve üzüldüm ama hayırlısı olsun.
Bu mesajdan alıntı yap