Edius Video Geçişleri

Edius - Edius Video Geçişleri Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar amatör olarak video çekiyorum ve edius ile bu videoları birleştirmek istiyorum fakat video geçişleri çok sert oluyor yani bir video dan 2.diğer bir video ya geçtiği ...

Edius Video Geçişleri
naimina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

naimina

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

ünlem

Edius Video Geçişleri

Alt 04-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar amatör olarak video çekiyorum ve edius ile bu videoları birleştirmek istiyorum fakat video geçişleri çok sert oluyor yani bir video dan 2.diğer bir video ya geçtiği belirgin oluyor.

Aslında yapmak istediğim bir videoyu farklı açılardan çektim ve tek video gibi bunu uygulamak.

Yardım plsssEdius Video Geçişleriuke:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

naimina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

naimina

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 06-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yokmu cevap verecek kimse Edius Video Geçişleri
Bu mesajdan alıntı yap
aednr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aednr

Grafiker / Balıkesir

Alt 07-03-2012 #3
dostum o dediğini yapmak aslında biraz zor. çünkü bu iş montajda değil çekimde biter yani objeyi farklı açılardan çekerken ışığın aynı yada yakın olmasına ve kadrajın bir birine yakın olmasına dikkat etmen gerekir. hatta ve hatta kurguyu çekimden önce yapman.o kurguya göre yaptığın çekimi montajlaman gerekir
Bu mesajdan alıntı yap
sinemto isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinemto

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 08-05-2012 #4
sen çok profesyonel bakmışssın arkadaş görüntü geçişlerinin sert olduğunusöylüyor yani cutlardan o geçişeri ctrl p ile farklı geçişler yapabilirsin yada effeccte 2dnin içinde var bunlar
Bu mesajdan alıntı yap