edius video hata

Edius - edius video hata ...

edius video hata
zeuser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zeuser

Eğitimci / Diyarbakır

edius video hata

Alt 11-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba bu akşam kısa film için birkaç sahne çektik ama ediusa attım montaja başlayacaktım ama videoyu oynatırken dondurarak oynatıyor ve ses de kötü geliyor cızırtılı gibi sanırım video formatından kaynaklanıyor ne yapabilirim birde videoyu yavaşlatılmış şekilde gösteriyor çok teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

zeuser

Eğitimci / Diyarbakır

Alt 12-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar çektiğim video formatı AVCHD.MTS dediğim gibi oynatırken yavaş çekimde gibi dondurarak oynatıyor ve sesde aynı donarak geliyor acilen yardım ederseniz sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 12-02-2012 #3
arkadaşlar çektiğim video formatı AVCHD.MTS dediğim gibi oynatırken yavaş çekimde gibi dondurarak oynatıyor ve sesde aynı donarak geliyor acilen yardım ederseniz sevinirim.
cihazının donanımı zayıf olabilir, sen birkaç saniyelik bir görüntüyü render almayı dene, bunu yaptığında bence render ettiğin görüntü normal oynayacaktır, ama dediğim gibi bu tarz donmalar genelde donanımın yetersiz olmasından kaynaklanıyor
Bu mesajdan alıntı yap

zeuser

Eğitimci / Diyarbakır

Alt 13-02-2012 #4
sağol hocam teşekkürler hallettim dediğin gibi render aldım sorun kalmadı benim çektiğim video ile ediusun formatı tutmuyordu render alınca sorun ortadan kalktı emeğine sağlık teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

zeuser

Eğitimci / Diyarbakır

edius yardım

Alt 26-11-2012 #5
arkadaşlar öncelikle ben edius açıldığı zaman project setting kısmında output device ve output format kısımlarındaki seçimlerin neye göre yapılacağı hakkında bilgi alacaktım. birde bin penceresine video atmak istediğimde bazı videoları kabul etmiyor mp4 galiba bazılarından da ses gelmiyor sebebi nedir acaba yardımlarınız için çok teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap