edius'da videoya menü nasıl eklenir ???

Edius - edius'da videoya menü nasıl eklenir ??? Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar yapacağım çalışmaya çoklu dil eklemem lazım ve edıusda menü şeklinde ilgilizce türkçe diye bir seçenek koymam lazım link gibi birşey yapacağım anlayacağınız... bilen varsa beni aydınlatırsa çok ...

narsist. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

narsist.

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

ünlem

Alt 16-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar yapacağım çalışmaya çoklu dil eklemem lazım ve edıusda menü şeklinde ilgilizce türkçe diye bir seçenek koymam lazım link gibi birşey yapacağım anlayacağınız... bilen varsa beni aydınlatırsa çok sevinirim....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

feylosoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 16-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ediusda olup olmadığını bilmiyorum ama Hocam bir video edit yazılımında bunla cebelleşmektense kullanımı kolay Adobe Encore DVD yada benzeri çok daha basit yazılımlarla deneseniz daha hızlı ve iyi olur gibi geliyor.
Bu mesajdan alıntı yap

narsist.

Alt 16-07-2010 #3
çok teşekkür ederim edius'da videoya menü nasıl eklenir ??? edıusda bunun için bir plug-in var diye biliyordum..
başka önereceğiniz bir program varmı acaba...
Bu mesajdan alıntı yap
poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 17-07-2010 #4
arkadaşlar yapacağım çalışmaya çoklu dil eklemem lazım ve edıusda menü şeklinde ilgilizce türkçe diye bir seçenek koymam lazım link gibi birşey yapacağım anlayacağınız... bilen varsa beni aydınlatırsa çok sevinirim....
yanlış anlamadıysam dvd yapmak istiyorsun eğer amacın buysa ediusta setting menüsünden project settin bölümüne gir açılan pencerenin orta kısmında 16:9 ve 4:3 olarak dvd seçnekleri var onlardan birini şeç sonra ediusda görüntü penceresinin altında en sağda olan ikona ( yukarı doğru ok isareti var üstünde de kareye benzer bi şelik olacak) tıkla açılan pencerede print to dvd seçeneğiyle dvd ni oluştur

eğer anlayamadıysan yaz ben sana resimlide anlatır koyarım dostum
Bu mesajdan alıntı yap

narsist.

Alt 17-07-2010 #5
yok ben menülü video oluşturmak istiyorum aynı zamanda da dvd olacak
Bu mesajdan alıntı yap
demirhanca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demirhanca(40)

Boardcast Design

Grafiker / Balıkesir

Alt 18-07-2010 #6
Çalıştığın video bittikten sonra burn to disc var export yaptığın yerde oraya tıkla menü seçeneğini görebilirsin oradan
Bu mesajdan alıntı yap

narsist.

Alt 08-11-2010 #7
Çalıştığın video bittikten sonra burn to disc var export yaptığın yerde oraya tıkla menü seçeneğini görebilirsin oradan
hocam biraz daha açıklayıcı olabilirmi anlatım yada resimli bir paylaşım yaparsan sevinirim kolay gelsin...:sweating::sweating:
Bu mesajdan alıntı yap
MIY1988 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MIY1988

Öğrenci (Diğer) / Mardin

Alt 09-11-2010 #8
sırasıyla :

file > print > print to DVD (en altta göreceksin) sonrası kafana göre takıl.Menülerin rengini şekilini falan filan.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
anılyüncü, edıus